• Головна
  • Новий наставник Ворскли розпочне з психології
16:20, 17 серпня 2012 р.

Новий наставник Ворскли розпочне з психології

Новий наставник головної команди Ворскли Сергій Свистун, поки працює з приставкою «в.о.», а раніше очолював молодіжний склад полтавців, насамперед має намір розібратися в причинах невдалого старту команди в новому сезоні.

Фахівець припускає, що відсутність результату криється в психологічній площині. До цього висновку, зокрема, Сергій Володимирович разом зі своїми помічниками прийшли вже після тестування проведеного на першому тренувальному занятті.

Анатолій Момот, Василь Сачко і Володимир Белаков, асистенти тренера, також мають намір в індивідуальних бесідах розібратися, як команда, яка ще зовсім недавно представляла Україна в одному з найпрестижніших європейських кубкових турнірів, могла настільки різко скинути оберти.

«Збірники» Селін і Безус, до слова, також показали своєю грою проти Чехії у Львові, що перебувають у відмінній формі, і можуть грати на своєму звичному рівні. Розвідка боєм для нових-старих тренерів відбудеться вже в суботу, коли Ворскла в рідних стінах зіграє з київським Динамо.

Оголошення
live comments feed...