• Головна
  • Ленінградці приїхали вивчати досвід полтавців (ФОТО)
11:27, 17 серпня 2012 р.

Ленінградці приїхали вивчати досвід полтавців (ФОТО)

Ленінградці приїхали на Полтавщину переймати досвід та поділитися своїми кращими досягненнями. Сьогодні представники Законодавчих Зборів Ленінградської області зустрілися з головою обласної ради Іваном Момотом. Офіційний візит відбувся у рамках угоди, підписаної у 2009 році між Ленінградською та Полтавською областями.

«Завжди є щось краще у сусідів і щось краще у нас, тому обміном такими делегаціями ми даємо поштовх для подальшого розвитку бізнесу в сфері туризму, освіти, охорони здоров'я», - зазначила заступник голови   Законодавчих зборів Ленінградської області Галина Кулікова.

За її словами, ленінградці готові й надалі до тісної співпраці. Розвивати стосунки планують не лише в галузі освіти та молодіжної політики, а й туризму. Цікавим для них є налагодження співпраці між підприємцями регіонів. Приваблює  ленінградців з неродючими грунтами та низькими температурами й сільське господарство Полтавщини.

«Виростити картоплю у вас значно дешевше, ніж зробити це в Ленінградській області. Кожен рахує копійку, особливо бюджетну, говорить про раціональне використання коштів, тому продукцію для населення сьогодні іноді дешевше привезти з інших регіонів, і ви, той регіон, звідки це можна зробити», - зазначила Галина Кулікова.

Офіційна делегація Ленінградської області у складі заступника голови  та депутата Законодавчих зборів Ленінградської області Галини Кулікової і Вероніки Каторгіної перебуватиме на Полтавщині з 15 по 20 серпня.

 2

 3

 

Оголошення
live comments feed...