• Головна
  • У Полтаві стартував місячник добровільної здачі зброї
15:41, 3 жовтня 2017 р.

У Полтаві стартував місячник добровільної здачі зброї

З 1 по 31 жовтня громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, що зберігають незаконно, не будуть покарані.

"Існує проблема з тим, що дуже багато зброї є незареєстрованої, незаконно перебуває у когось у володінні і для того, щоб надати можливість людям узаконити таку зброю, проводяться спеціальні заходи, такі як місячник добровільної здачі зброї", – розповідає Юрій Сулаєв, начальник прес-служби УМВС в Полтавській області.

Окрім того, за словами Юрія Сулаєва, у межах цього місячника ті громадяни, які здадуть зброю добровільно, за бажання зможуть зареєструвати її у встановленому законом порядку. Для цього потрібно буде пройти медичний огляд та спеціальне навчання.

"Звичайно, якщо зброя буде мати кримінальний характер, то там не може бути й мови про якесь там успадкування і так далі", - говорить Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, що згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #зброя #місячникдобровільноїздачізброї
Оголошення
live comments feed...