• Головна
  • Азаров на Сорочинському ярмарку сів за кермо вантажівки
15:41, 16 серпня 2012 р.

Азаров на Сорочинському ярмарку сів за кермо вантажівки

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Сорочинський ярмарок має стати міжнародним. Про це Глава Уряду заявив під час робочої поїздки на Полтавщину, передає УНН.

"Сорочинський ярмарок має гарні традиції, він вже став брендовим - ярмарок отримав визнання не тільки в Україні, але й у світі. Вже час його виводити на більш серйозний рівень", – підкреслив Микола Азаров. При цьому він зазначив, що Сорочинський ярмарок повинен розвиватися так само, як Ганноверський ярмарок.

За словами Глави Уряду, на Сорочинському ярмарку представлені найякісніші зразки вітчизняного виробництва. Так, в рамках відвідання ярмарку Глава Уряду посидів за кермом сучасного вантажного автомобіля КрАЗ та ознайомився з найсучаснішими розробками ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод". Він підкреслив, що вітчизняні вагонобудівники розробили поїзд, і він не поступається за своїми можливостями поїздам "Хюндай", які були закуплені в рамках підготовки до Євро-2012.

"Це невелика частка того, що виробляє наша промисловість. Тому ярмарок може вийти на більш високий рівень. І цим будемо займатися", - підкреслив Микола Азаров.

Оголошення
live comments feed...