• Головна
  • В облдержадміністрації незадоволені якістю перевезень в Полтаві
13:00, 16 серпня 2012 р.

В облдержадміністрації незадоволені якістю перевезень в Полтаві

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв провів прес-онлайн-конференцію в ОКІА «Новини Полтавщини» з питання експлуатації доріг, транспорту та зв’язку.

Особливу цікавість викликало питання освоєння коштів, що виділяються державою на ремонт доріг, та надання гарантій на вже виконані роботи. Віктор Шадчнєв запевнив, що ремонтні роботи проводяться, кошти освоюються, а сповільнений темп робіт викликаний зволіканнями місцевих райдержадміністрацій у підготовці проектно – кошторисної документації. Гарантії надаються лише на капітально відремонтовані дороги, на роботи ж з ямкового ремонту гарантії відсутні.

Не оминули увагою і злободенне питання погашення боргів з виплати заробітної плати ДП «Облавтодор». Віктор Шадчнєв поінформував, що борг підприємства поступово зменшується, вже виплачена зарплата за липень. Можливість виплати зарплати залежить від оплати Укравтодором виконаних підприємством робіт. За умови надходження коштів держбюджету, борги підприємства будуть погашені.

Багато було задано питань щодо автобусної мережі, пасажирських перевезень, стану дорожнього покриття в м. Полтаві. Заступник голови облдержадміністрації висловив жаль з приводу неналежної якості перевезень, технічного стану автотранспорту в місті та наголосив, що всі ці питання є самоврядними повноваженнями міської влади і облдержадміністрація не має повноважень щодо їх вирішення.

Не оминули журналісти й питання нелегальних перевезень, на що Віктор Шадчнєв запевнив, що обласна влада робить все можливе для ліквідації нелегальних перевізників. До перевірок перевізників, виявлення «нелегалів» залучаються всі контролюючі служби області і ці рейди дають уже перші результати. До таких перевірок планують залучати і громадськість.

Цікавило журналістів і питання реконструкції дороги державного значення Київ – Харків – Довжанський. Заступник голови облдержадміністрації повідомив, що капітальний ремонт та реконструкція дороги проводилася в рамках підготовки до Євро-2012. З 2008 по 2011 роки виконано робіт на загальну суму 239 млн. грн. В 2012 році передбачено виконати роботи на загальну суму 234 млн. грн. Для проведення цих робіт залучено кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Оголошення
live comments feed...