• Головна
  • У Полтаві 37-ма школа бере участь у пілотному проекті нової шкільної освіти
14:06, 29 вересня 2017 р.

У Полтаві 37-ма школа бере участь у пілотному проекті нової шкільної освіти

Індивідуальний розвиток дитини, автономія навчального закладу та 12-ти річна освіта. Це основні вимоги державного стандарту початкової освіти в рамках запровадження концепції Нової української школи. За сучасною програмою навчаються і у Полтаві.

Перевірити на собі пілотний проект випала можливість загальноосвітній школі № 37. З першого вересня в закладі діє два 1-их класи в кожному по 30 учнів.

Ірина Пасюра директор Полтавської загальноосвітньої школи № 37:

"Методика підходу до викладання предмету кожного, ви бачите що навіть дошки сучасні розміщені не так як в кабінетах. Тобто це певні зони, дитинка може урок проводити з використанням інтерактивної зони. Потім в них якась тематика, вони пересіли на подушечки, вони працюють з цією дошкою.

"Для першачків, які навчаються за новою програмою, виділили окреме крило на 4-му поверсі. За підтримки міської влади там створили всі умови для комфортних занять. Зокрема, відремонтували кабінети, коридори та рекреаційні кімнати. Осучаснили й матеріально-технічну базу школи та закупили спеціальні меблі, все згідно стандартів пілотного проекту, - розповідає мер міста Олександр Мамай.

Олександр Мамай, полтавський міський голова: "Ми виділили 1 мільйон гривень на ремонт 4 поверху, ми виділили 500 тисяч на встановлення нових сучасних вікон і виділили 250 тисяч гривень на завезення меблів для цього пілотного проекту. Як я слідкував за іншими школами , то у Полтаві на сьогоднішній день найсучасніше впроваджується цей пілотний проект".

Олександр Мамай разом з освітянами особисто перевірили класи після ремонту. А в пілотному проекті Міністерства беруть участь ще 3 школи з Полтавщини. І вже через 12 років країна отримає інакших випускників, які матимуть не тільки необхідний багаж знань, а й будуть всебічно розвиненими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...