• Головна
  • У Полтаві на честь свята освітяни отримали 7 сертифікатів на квартири та грошові винагороди
13:05, 29 вересня 2017 р.

У Полтаві на честь свята освітяни отримали 7 сертифікатів на квартири та грошові винагороди

28 вересня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Цього дня проведено 2 святкових заходи, на які завітали понад 2,5 тисяч освітян – працівників шкіл, дошкільних та позашкільних закладів Полтави, викладачів вишів та професійно-технічних училищ.

За професійну майстерність, вагомі досягнення в роботі з обдарованими учнями міський голова Полтави Олександр Мамай відзначив лауреатів щорічної премії міського голови та вручив їм грошову винагороду в розмірі 2000 гривень. Також, почесними грамотами, грошовими винагородами у розмірі 1000 та 500 гривень, нагрудними знаками, міський голова відзначив кращих освітян. Загалом, 160 працівників закладів освіти як міського так і обласного підпорядкування, були відзначені цього дня.

У Полтаві на честь свята освітяни  отримали 7 сертифікатів на квартири та грошові винагороди, фото-1

Та на цьому приємні сюрпризи не закінчились. Кульмінаційним моментом обох свят стало вручення 7 квартир. Омріяне житло цього дня отримали:вчитель англійської мови школи № 5 Валентина Корба;вчитель початкових класів школи № 29 Марина Мусієнко;вчитель української мови та літератури школи № 19 Олена Кадучка;вчитель початкових класів школи № 22 Татяна Боброва;вчитель англійської та російської мови школи № 18 Алла Кошляк;директор професійно-технічного училища № 4 Тетяна Сагайдачна;провідний науковий співробітник навчально-наукового інституту лідерства вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Олена Бабенко.

У Полтаві на честь свята освітяни  отримали 7 сертифікатів на квартири та грошові винагороди, фото-2

Ті, хто став власниками сертифікатів не стримували радощів. Ділилися щастям із присутніми у залі прямо зі сцени:

– Знаєте, учительське життя мінливе, як пори року: є у ньому і падолисте розмаїття конкурсів, олімпіад, є і хуртовини конспектів, зошитів, журналів, наказів, є і розмай талантів є і тепло сонячних сердець наших дітей, – зауважила вчитель української мови та літератури школи №19 Олена Кадучка, яка тривалий час перебувала на квартирній черзі. – Звичайно, у шкільному житті є і клопоти, і святкові подарунки, але є речі, які важливіші за будь-які винагороди. Це слова щирої вдячності батьків, це успіхи і здобутки твоїх вихованців, це, звичайно ж, гідна оцінка праці керівництва закладу та влади міста. Користуючись нагодою, усіх колег вітаю з наступаючим святом!

Уже традиційно, під час урочистостей були проведені розіграші туристичних подорожей до Львова. Так, більше 60 путівок на двох знайшли своїх власників.

У Полтаві на честь свята освітяни  отримали 7 сертифікатів на квартири та грошові винагороди, фото-3

Святковий музчиний настрій створювали кращі творчі колективи міста та гурт «Діти Фрістайла».

Довідково: у2017/2018 навчальному році в місті функціонує 50 загальноосвітніх навчальних закладів, 55 дошкільних навчальних закладів різних типів та форм власності, 3 заклади позашкільної освіти. В галузі освіти міста працюють понад 5200 працівників (з них педагогічних працівників – близько 3200).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...