• Головна
  • На Сорочинському ярмарку новий «офіційний» Гоголь (ФОТО)
17:30, 15 серпня 2012 р.

На Сорочинському ярмарку новий «офіційний» Гоголь (ФОТО)

На Сорочинському ярмарку, який вже другий день триває на Полтавщині, можна побачити не одного Гоголя.

Принаймні кореспонденту Новин Полтавщини за кілька годин перебування там зустрілися троє.

Як пояснили організатори ярмарку - один із них - «офіційний», а всі інші  - просто заробляють гроші.

Тож, так званий «офіційний» Гоголь, як виявилось,  цьогоріч дебютував. Актору театру ім. Гоголя Тимофію Зінченку довелось створювати цей образ уперше, бо декілька попередніх років на його місці був відомий полтавський актор Богдан Чернявський.

«Богдан цього разу не зміг, бо у відпустці і десь поїхав на відпочинок», - пояснив начальник обласного управління культури ОДА Геннадій Фасій.

Сам же актор-дебютант зізнався, що дуже хвилюється, перебуваючи в образі великого письменника:

«Я відчуваю величезну відповідальність і дуже хвилююсь, бо особистість Гоголя непроста, вона дуже містична і різнобічна. Водночас мені несказанно приємно грати Гоголя».

За словами Тимофія Зінченка, раніше йому доводилось грати лише різних гоголівських героїв у таких творах, як  «Шинель», «Ревізор», «Ніч перед Різдвом».

На території ярмарку довелось поспілкуватись ще з одним чоловіком в образі Гоголя. Він прізвища справжнього називати не захотів, проте,  з гордістю констатував, що звати його теж Микола.

Пишається чоловік і тим, що, аби стати на ярмарку Гоголем, йому зусиль докладати не довелось: «У мене і вуса , і ніс, і зачіска - все своє натуральне. Мені не треба гримуватись».

Свою схожість на Гоголя пояснив так:«Чим довше власник тримає собаку, тим більше та собака стає на нього схожою. А я 33 роки вже вивчаю життя і діяльність Гоголя - тож чим більше я дізнаюсь про його творчість, тим більше набуваю схожих із ним рис».

На Сорочинцях довелось познайомитись і з третім Гоголем. Цей виявився наймолодшим за віком. Максим Геркало тільки-но закінчив Гадяцьке училище культури і працює в Диканському будинку культури. Проте на Сорочинському ярмарку перевтілитись у Гоголя довелось вже  удруге.

«Я хочу таким чином представити Диканський район і водночас добре відпочити», - зізнався Максим.

1

 2

 3

 

 

 

 

Оголошення
live comments feed...