• Головна
  • Біля обласної лікарні у Полтаві з’являться МАФи
17:02, 27 вересня 2017 р.

Біля обласної лікарні у Полтаві з’являться МАФи

На останній сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за проект рішення «Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності». Деяким власникам МАФів продовжили термін розміщення споруд на 5 років. Проте жваву дискусію викликали 6 споруд, які з’являться біля обласної лікарні у Полтаві по вулиці Шевченка.

«Полтава це базар. Беремо додаток №2 – 12,13,14, 15, 16 і 19 пункти – Шевченка, 23. Це обласна клінічна лікарня ім. Скліфосовського. Там парк, дуби, пам’ятник Скліфосовському. По лінії цього парку ми розташовуємо базар. Я пропоную не погоджувати і виключити з додатку ці пункти як такі, які суперечать здоровому глузду», - зазначив депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков.

Біля обласної лікарні у Полтаві з’являться МАФи, фото-1

За виключення цих пунктів проголосували "проти", а весь проект рішення прийняли одноголосно.

Проте міський голова Олександр Мамай пояснив, що таке рішення розмістити тимчасові споруди біля обласної лікарні прийняли у Міністерстві охорони здоров’я за поданням головного лікаря. Оскільки на території самої лікарні немає жодного кафе.

«Раніше було прийнято рішення, щоб той підприємець, який буде ставити ці споруди, особисто звернувся до головного лікаря. Той звернувся у своє профільне міністерство і отримав дозвіл. Тобто, головний лікар сам не прийняв би рішення дати дозвіл, щоб розміщувати тимчасові споруди на території лікарні. Дозвіл був отриманий з Міністерства охорони здоров’я. На території обласної лікарні немає жодного кафе. Тому це рішення слушне», - запевнив Мамай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...