• Головна
  • У Сорочинцях офіційно відкрили ярмарок
13:00, 15 серпня 2012 р.

У Сорочинцях офіційно відкрили ярмарок

Сьогодні у Великих Сорочинцях офіційно відкрили Національний ярмарок. Щоправда розпочав він свою роботу ще вчора, 14 серпня.

Офіційний же старт дійству дав голова облдержадміністрації, голова Полтавської обасної організації "Партії Регіонів" Олександр Удовіченко.

Він від імені обласної влади привітав усіх гостей Національного Сорочинського ярмарку. А на нього з'їхалися учасники з усіх куточків Полтавщини, України, близького та далекого зарубіжжя. Традиційно на ярмарку перебувають делегації дипломатичного корпусу в Україні.

«Я думаю, що тут можна зав'язати не лише дружні, а й ділові стосунки. Полтавщина сьогодні у першій п'ятірці серед регіонів України. Економіка розвивається і в промисловому, і в сільському господарстві. Безумовно, роботи ще багато, але те, що сьогодні нам вдається, дає надію», - зазначив Олександр Удовіченко.

Побажав вдалого ярмаркування й голова обласної ради, заступник голови Полтавської обласної "Партії Регіонів" Іван Момот:

«Сьогодні за доброю традиціює ми зібралися в Сорочинцях поярмаркувати. Завдяки генію, нашому земляку Миколі Гоголю ми маємо можливість багато років зустрічатися тут.  Тут не тільки історія Полтавського краю, тут історія, традиції  всієї країни».

Кількість учасників ярмарку  значно перевищує минулорічну. Їх на сьогодні близько 1,5 тисячі. Привітати полтавців з відкриттям дійства приїхали делегації з АР Крим, Харківської, Луганської, Іванофранківської, Дніпропетровської та інших областей.  Луганці привезли на подарунок величезний, майже метровий коровай.

На ярмарку можна не лише знайти товари на будь-який смак, а й зустріти Хіврю та інших персонажів гоголівських творів. Як запевнили організатори величезного торговища, вони роблять усе,  аби щороку ставати кращими.

Оголошення
live comments feed...