• Головна
  • Сорочинський ярмарок під цілодобовим візуальним контролем міліції
15:42, 14 серпня 2012 р.

Сорочинський ярмарок під цілодобовим візуальним контролем міліції

Напередодні відкриття Національного Сорочинського ярмарку, опісля підсумкового інструктажу, з 16-тої години 13 серпня наряди міліції заступили на охорону громадського порядку.

Національний характер Ярмарку та його популярність серед українців, а також громадян країн дальнього і ближнього зарубіжжя, зі слів керівництва міліції області зумовлює необхідність реалізації чіткого плану дій із забезпечення охорони прав та інтересів учасників і гостей масштабного заходу.

Як повідомив Олександр Донець, заступник начальника УМВС Полтавщини – начальник міліції громадської безпеки, ярмаркове поле поділено на три умовні зони, за якими цілодобово здійснюється відеоконтроль.

Зважаючи на позитивний досвід минулих років, використання централізованої системи відеоспостереження на Сорочинському полі сприяє оперативному реагуванню на правопорушення та злочини. Так, зокрема, завдяки камерам відеоспостереження, виведеним на центральний пульт чергової частини, черговий має змогу спостерігати за обстановкою на Ярмарку і керувати пішими нарядами міліції, які патрулюють зони.

Високий рівень технічного оснащення охоронного процесу, на думку Олександра Донця, дозволить правоохоронцям постійно тримати руку «на пульсі» подій. Зрештою. якість охоронних послуг й оперативність реагування на звернення людей – це основний критерій оцінки роботи міліції.

Наприкінці інструктажу заступник начальника обласної міліції нагадав підлеглим про обов’язок дотримуватися службової дисципліни і чітко виконувати вимоги чинного законодавства під час несення служби. Особливо, якщо йдеться про порушення законних прав та інтересів людини. Окремо Олександр Донець наголосив на необхідності виявляти толерантність у спілкуванні з учасниками й відвідувачами Ярмарку.

Оголошення
live comments feed...