• Головна
  • Ще одна полтавка залишилася без мобільного телефону через надмірну довірливість
15:10, 13 серпня 2012 р.

Ще одна полтавка залишилася без мобільного телефону через надмірну довірливість

Під приводом термінового дзвінка 20-річний хлопець взяв «на декілька секунд» у незнайомої дівчини телефон і втік.

Днями в Октябрському районі міста Полтави працівники відділу карного розшуку затримали 20-річного непрацюючого полтавця, котрий скориставшись довірливістю дівчини, заволодів її мобільним телефоном.

Схема шахрайство досить «банальна»: із стурбованим виглядом хлопчина підійшов до жертви щоб «зробити дзвінок другу», оскільки на його телефоні нібито закінчилися гроші. Довірлива дівчина, нічого не запідозривши, доброзичливо дала йому мобільний телефон.

Отримавши бажану річ у руки, юнак набирав швидкість і разом з телефоном зник у невідомому напрямі. Своїми діями зловмисник спричинив постраждалій збитків на суму 1 300 гривень.

Зазначені вище дії підпадають під ознаки злочину, передбаченого статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Нагадуємо, що за останні 10 днів серпня місяця це вже другий такий випадок. Враховуючи вище викладене, правоохоронці Полтавщини вкотре звертаються до громадян! Пам'ятаєте, що уважне ставлення до своїх речей – найкраща гарантія їх збереження!

Оголошення
live comments feed...