• Головна
  • У Полтаві назріває автомобільний бум
14:00, 13 серпня 2012 р.

У Полтаві назріває автомобільний бум

Кількість автомобілів у місті зростає з кожним днем, а ось місця для паркування та зберігання вистачає не для всіх

За поточний рік кількість автомобілів у Полтаві зросла від загальної кількості авто міста на 12%. Про це «Полтавщині» розповіла начальник прес-служби УДАІ України у Полтавській області Наталія Варченко.

— На даний момент в Полтаві зареєстровано 77 355 автомобілів, — зазначила вона. — Тільки за поточний рік в Полтавському МРЕВ було зареєстровано 9 231 транспортний засіб, з них 6 366 складають легкові авто, 339 — автобуси та мікроавтобуси, 1826 — вантажні автомобілі та 90 одиниць мототранспорту.

Так, за кілька останніх років в Полтаві загострилася проблема з тим, де припарковувати чи зберігати авто.  На тисячу жителів міста припадає 246 автомобілів, тобто кожен 4-ий має транспортний засіб, а ось місць для паркування та зберігання автомобілів вистачає не всім.

У той час, коли авто перестали бути предметом розкоші і стали засобом пересування, вони перетворилися ще й на «засіб підвищеної небезпеки». Про збільшення кількості автомобілів говорить і сумна статистика.

Нагадаємо: з початку 2012 року на Полтавщині сталося 595 ДТП з потерпілими, в яких травмовано 743 особи. Ще 126 чоловік загинули. За минулу добу сталося 4 ДТП, в яких травмувалося 4 чоловіки.

Варто зауважити: автомобілі — найперша причина смерті людей у віці від 15 до 35 років. При цьому майже порловина загиблих внаслідок ДТП свого власного авто не мали — на момент виникнення аварії вони йшли пішки або їхали на велосипеді.

Оголошення
live comments feed...