• Головна
  • У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків
15:46, 15 вересня 2017 р.

У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків

Депутати Полтавської міської ради дозволили найближчі 5 років вести торгівлю в нових павільйонах навпроти універсаму «Полтава» та вулиці 23 Вересня, 11

Сьогодні відбулося засідання чергової сесії Полтавської міської ради. Серед інших питань депутати голосували за продовження дозволів на розміщення кіосків в місті строком на 5 років. Голосування йшло «пакетом», і серед інших були МАФи навпроти універсаму «Полтава» та на вулиці 23 Вересня, 11.

Нагадаємо, чого ці кіоски підпали під гнів частини депутатів та активістів.

У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків, фото-1
У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків, фото-2

Будівельні роботи біля універсаму вже завершуються

29 листопада 2016 року депутати дали дозволи на розміщення 6 торгових павільйонівза адресою 23 Вересня,11 для підприємців Мілени Муравенко та Катерини Зінченко. Ці підприємціблизькідо членів команди «Рідного міста». 24 березня 2017 року дозволи на кіоски на вулиці Івана Мазепи, 45/4 та 45 отримали Наталія Бараннікова та Олександр Яремчук, які є знайомими Євгена Диканя — голови Ради підприємців Полтави, члена команди «Рідного міста».

Противники будівництва павільйонів перед універсамом «Полтава», доводили, що там будується не кіоск, а магазин, оскільки вже встановлений фундамент. Також перенасичення торгових павільйонів в цьому районі перетворює місто на базар. Будівельний паркан під павільйон активісти декілька разів зносили, а потім взагалі спалили будівельний майданчик.

У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків, фото-3
У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків, фото-4

Інспектор ДАБІ видав припис, що на цьому місті дійсно фундамент, а суд зобов’язав зупинити будівництво. Пізніше Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім. Бокаріуса виніс рішення на користь підприємців. Він визначив, що дана споруда є тимчасовою, а не капітальною. Далі йшли суперечки, активісти доводили, що будувати не можна, а Євген Дикань доводив, що всі потрібні дозволи є.

У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків, фото-5
У Полтаві на сесії міськради дали дозвіл на роботу скандальних кіосків, фото-6

Будівництво нових кіосків на вул. Івана Мазепи та 23 Вересня, які активісти «не побачили»

Сьогодні на сесії депутати продовжили дозволи цим кіоскам на 5 років. Навіть не дійшло до дискусії з опозиційними депутатами, які ще весною активно боролися проти розміщення кіосків в цьому місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...