• Головна
  • На Полтавщині реконструюють столітній млин-вітряк
17:30, 10 серпня 2012 р.

На Полтавщині реконструюють столітній млин-вітряк

У процесі виконання проекту «Памятки природи Пирятинщини» в с. Дейманівка Пирятинського району Полтавської області ведуться роботи з відновлення дерев’яного млина-вітряка, який був збудований влітку 1908 року сільським умільцем Є.М.Ярошенком, повідомляє прес-служба МІністерства екології та  природних ресурсів.

Ініціаторами відновлення млина виступили працівники Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області та Дейманівська сільська рада. До виконання цього проекту долучилися і місцеві підприємці, які надають фінансову допомогу. Нині вже відремонтовано дах, замінено деякі масивні дерев’яні конструкції. Працівники національного природного парку «Пирятинський» відремонтували дерев’яну підлогу, облаштували прилеглу територію, проводять роботи з відновлення дерев’яних східців та балкону.

Після реставрації цей об’єкт планується включити до туристичного маршруту НПП «Пирятинський» як історичну старовинну споруду, як об’єкт виробництва екологічно чистої продукції та використання альтернативних джерел енергії.

Оголошення
live comments feed...