• Головна
  • У Полтаві біля дитячого майданчику застрелили собаку
17:00, 9 серпня 2012 р.

У Полтаві біля дитячого майданчику застрелили собаку

На початку тижня жителі будинку 8 на вулиці Головка бачили, як у їхньому дворі застрелили собаку. Це сталося ввечері, коли діти гралися на майданчику. Поряд було багато дорослих, проте побачити, хто це зробив, ніхто не встиг. Дізнатися не вдалося досі.

Мешканці будинку цього собаку знали та годували. З ним гралися діти, тобто ніякої загрози від нього не було. Куля могла випадково поранити дитину, через що жителі будинку були дуже обурені.

Аби розібратися з ситуацією та знайти винуватця, була написана заява у Ленінський РВ ПМУ УМВС. Про це «Полтавщині» розповіла лідер волонтерської групи допомоги бездомним тваринам «Право на життя» Анжела Ломанова. За її словами, цю заяву навряд будуть розглядати, а справу просто закриють через недостатню кількість доказів.

— Щоб розібратися у справі, я хотіла відвезти собаку на розтин, — зазначила Анжела Ломанова. — Але, за словами міліції, куля, яку б витягли з собаки, їм зовсім не потрібна. Отже, все зводиться до замкнутого кола, розібратися і дійти істини у Полтаві вкрай важко. Застреленого собаку діти поховали на Леваді.

Оголошення
live comments feed...