• Головна
  • Сьогодні у Полтаві юні лауреати літературної премії отримали винагороди
16:00, 7 вересня 2017 р.

Сьогодні у Полтаві юні лауреати літературної премії отримали винагороди

Сьогодні у Полтаві юні лауреати літературної премії отримали винагороди

Сьогодні на площі біля білої альтанки нагородили лауреатів щорічної дитячої літературної премії імені Івана Котляревського.

Цьогоріч на творчий конкурс було подано 25 поетичних і прозових гумористичних твори. Журі визначило 16 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які і стали лауреатами премії, повідомляють уміській раді.

Сьогодні у Полтаві юні лауреати літературної премії отримали винагороди, фото-1

Серед них — десятикласник, учень гімназії №31 Олексій Ткаченко. В конкурсі бере участь уже втретє. За плечима вже є перше місце, а цьогоріч хлопець виборов ІІІ премію:

— Щасливий, що знову взяв участь у конкурсі. Мій твір має назву “Персики від Макаровича”. Це кумедна історія про нашого сусіда, який крав персики у моєї бабусі. До речі, як раз бабуся і підказала мені тему для написання, мовляв, вийде весело. Так і трапилось, я взяв ІІІ премію. Вважаю, що це гарний результат і вдячний членам журі за таку оцінку. Думаю, що подаватиму свою роботу і наступного року. Тому вже думаю над тим, про що написати ще.

Сьогодні у Полтаві юні лауреати літературної премії отримали винагороди, фото-2

Із рук міського голови усі дівчата та хлопці отримали свої грамоти та сертифікати на отримання грошової винагороди. А цьогорічний призовий фонд становить 18 тисяч гривень. Грошова винагорода за першу премію – 1 500 гривень, другу –1 200 гривень, третю – 1 000 гривень, четверту – 800 гривень.

Приємно відзначити, що кожного року кількість поданих робіт збільшується. Змінюються і теми, що хвилюють молодих людей. Так, у цьогорічних роботах членами журі була підмічена тенденція висвітлення таких тем: шкільна наука, друзі, шкільні пригоди, мандрівки з батьками, стосунки з вчителями, літні канікули.

Сьогодні у Полтаві юні лауреати літературної премії отримали винагороди, фото-3

По завершенні нагородження усіх присутніх було запрошено на екскурсію до музею-садиби Івана Котляревського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #конкурс #премії #діти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...