• Головна
  • Полтавська митниця підготувалась до Сорочинського ярмарку
14:10, 8 серпня 2012 р.

Полтавська митниця підготувалась до Сорочинського ярмарку

Полтавські митники до Сорочинського ярмарку підготувались як слід. У цьому запевнила сьогодні журналістів під час прес-конференції перший заступник начальника Полтавської митниці Тетяна Буряк.

Вона , зокрема, розповіла про порядок ввезення на митну територію України ярмаркових вантажів.

«Суть його полягає в тому, що вантажі, які ввозяться на територію України підприємствами - учасниками Сорочинського ярмарку, не потребують попереднього декларування, тобто їх переміщення через митний кордон України здійснюється без оформлення попередньої вантажної митної декларації та попереднього повідомлення. Додатковою умовою пропуску зазначених вантажів через митний кордон України є підтвердження, яке надає Полтавська митниця прикордонним митницям про те, що вантаж ввозиться пiдприємствами - учасниками Сорочинського ярмарку. Даний порядок має щорічну дію на період проведення ярмарку», - зазначила Тетяна Буряк

Водночас акцентувала, що всі вантажі із-за кордону, які будуть експонувати чи реалізовувати на Сорочинцях, підлягають обов'язковому митному контролю та митному оформленню.

«Після прибуття товарів на Сорочинський Ярмарокв залежності від мети їх ввезення та призначення вони можуть бути оформлені відповідно до митних режимів або тимчасового ввезення, або імпорту, - сказала Тетяна Буряк та додала. -

Виставкові товари допускаються до переміщення через митний кордон України в митному режимі тимчасового ввезення за умови подання організатором, розпорядником чи учасником ярмарку митниці оформлення разом із заявою документів, що містять відомості про:

- мету, час і місце проведення ярмарку;

- організатора та розпорядника ярмарку;

- осіб, відповідальних за зворотне вивезення (увезення) товарів (прізвища, ім'я та по батькові, адреси й телефони)».

Якщо учасником ярмарку є нерезидент України, який не має представництва в Україні, то зобов'язання про зворотне вивезення виставкових товарів надається організатором (розпорядником) ярмарку.

Згідно з поданою до митниці  заявою зацікавленої особи, строк тимчасового ввезення  виставкових товарів може бути продовжений з урахуванням мети їх ввезення, а також інших обставин.

Протягом усього строку тимчасового ввезення виставкових товарів вони не можуть бути передані в користування.

Транспортні засоби, особисті речі, валютні й культурні цінності та інші товари, що переміщуються через митний кордон України фізичними особами - представниками (персоналом) учасників ярмарку, підлягають митному оформленню окремо від виставкових товарів відповідно до законодавства як товари, що переміщуються фізичними особами.

"Представницькі й рекламні товари, що будуть витрачені в процесі ярмарку з презентаційною та рекламною метою (лікеро-горілчані та тютюнові вироби, які планується спожити на ярмарку, рекламні матеріали - плакати, буклети, вимпели та інші подібні матеріали), підлягають митному оформленню відповідно до митного режиму імпорту згідно із законодавством", - наголосила Тетяна Буряк.

Оголошення
live comments feed...