• Головна
  • На Полтавщині «знайшли» 5 злочинців-іноземців
10:32, 7 серпня 2012 р.

На Полтавщині «знайшли» 5 злочинців-іноземців

На території Полтавської області цьогоріч затримали 5 іноземних громадян, які розшукувалися правоохоронними органами інших держав за вчинення на їх територіях злочинів.

Також  встановили місце знаходження 4 осіб, які  є  громадянами України і видачі не підлягають.Про це повідомив старший прокурор прокуратури області з міжнародно-правових доручень                                               Андрій Гомля.

За його словами, у березні 2012 року співробітники Полтавського РВ УМВС України в області затримали громадянина Республіки Молдова, 1977 року народження, який розшукувався комісаріатом поліції району Керелаш Республіки Молдова за  скоєння злочину, передбаченого ст. 217 ч.3 п. п."а, ф" КК Республіки Молдова (незаконне зберігання наркотичного засобу). Прокуратура області не виявила підстав для відмови у його видачі.  Генеральна прокуратура України прийняла рішення про видачу  і етапування затриманого до Республіки Молдова, яке набрало законної сили.

У свою чергу  на території іноземних держав затримали 13 осіб, які розшукувалися правоохоронними органами України за вчинення злочинів на території нашої держави.

Так, у лютому 2012 року співробітники ЛВВС на станції Москва-Павелецька Московського УВС на залізничному транспорті Російської Федерації затримали громадянку України, 1956 року народження. Вона розшукувалася Крюківським РВ КМУ УМВС України в Полтавській області за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Генеральною прокуратурою Російської Федерації задоволено клопотання Генеральної прокуратури України про її видачу. Наразі жінку етапували на територію України.

Загалом протягом поточного року правоохоронними органами  області виконано 18 міжнародних слідчих доручень,  із них органами прокуратури - 11.

Оголошення
live comments feed...