14:40, 28 серпня 2017 р.
У Полтаві відреставрують пам'ятку архітектури
Управління капітального будівництва міськвиконкому оголосило про проведення відкритих торгів з реставрації пам’ятки історії та архітектури місцевого значення «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 ім. В.Г. Короленка» по вул. Пушкіна, 20/23.
Роботи планують розпочати з 2 жовтня 2017 року і завершити до кінця липня 2018-го. Аукціон з вибору забудовника розпочнеться 11 вересня.
Нагадаємо, Народний дім імені Володимира Короленка збудований у 1922-1923 роках за проектом архітектора Аркадія Лангмана, який використав ідеї нового на той час стилю — конструктивізму. Будинок призначався для літераторів та вчених, а нині там знаходиться середня школа №10 ім. В.Г. Короленка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:01, 23 грудня 2024 р.
live comments feed...