• Головна
  • На Полтавщині через спеку питна вода може стати шкідливою для людей
09:34, 7 серпня 2012 р.

На Полтавщині через спеку питна вода може стати шкідливою для людей

Головний санлікар Креченчук Полтавської області Віктор Самойленко зазначив, що високі температурні показники зовнішнього повітря негативно вплинули на стан води всіх відкритих водойм. На сьогодні в єдиному джерелі водопостачання м. Кременчука -  р. Дніпро значно знизився рівень кисню. Про це УНН повідомили у прес-службі міської ради.

Цей процес  вносить зміни у  хімічний склад води, збільшуючи  кількість марганцю, заліза та інших шкідливих для здоров’я людини елементів.

Проте В.Самойленко підкреслив, що на даний момент причин для хвилювання серед населення Кременчука немає ніяких. На своїх очисних спорудах   КП "Кременчукводоканал" виконує увесь необхідний обсяг робіт з очищення дніпрової води, аби питна вода, що поступає в оселі кременчужан,  відповідала санітарним нормам. 

Разом з цим головний інженер КП "Кременчукводоканал" Юрій Мандрегеля зазначив, щоб уникнути критичних ситуацій, пов’язаних із безперервним водозабезпеченням міста,  підприємство звертатиметься до міської влади з проханням щодо виділення додаткових коштів для придбання резерву таких реагентів. 

Оголошення
live comments feed...