• Головна
  • Полтавцям надаватимуть безоплатну правову допомогу
16:20, 6 серпня 2012 р.

Полтавцям надаватимуть безоплатну правову допомогу

Полтавське міське управління юстиції взяло участь у нараді з головами органів самоорганізації населення Київського району м. Полтави.

Заступник начальника Полтавського міського управління юстиції Єлізарова Л.С. та провідний спеціаліст Полтавського міського управління юстиції Рагулін І.Ю. 2 липня 2012 року взяли участь у нараді з головами  органів самоорганізації населення Київського району м.Полтави.

Заступник начальника Полтавського міського управління юстиції Єлізарова Л.С.проінформувала присутніх про основні засади Закону України «Про безоплатну правову допомогу», діяльність громадських приймалень при Полтавському міському управлінні юстиції, консультативних пунктах при бібліотеках та виконкомах. Зокрема,ознайомила присутніх з інформацією про створення виїзного консультативного пункту при виконавчому комітеті Київської районної в м. Полтаві ради з надання безоплатної первинної допомоги. Прийом громадян буде здійснюватись відповідно графіку, кожної 3 середи місяця з 14.00 до 16.00 год.

Більш детально з механізмом впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу»ознайомив присутніх Рагулін І.Ю, який звернув увагу на порядок і підстави надання безоплатної правової допомоги, повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, посадових та службових осіб з питань надання безоплатної правової допомоги. Також, Рагулін І.Ю.розповів про роботу Полтавського міського управління юстиції та його структурних підрозділів.

Оголошення
live comments feed...