• Головна
  • Ливневі каналізації в Полтаві чистять у 3 зміни
15:33, 6 серпня 2012 р.

Ливневі каналізації в Полтаві чистять у 3 зміни

Учора ввечері Полтава у черговий раз змокла під дощем. Садівникам і романтикам — радість, комунальникам — робота. Чи розчищають зараз у нашому місті ливневі решітки?

На це питання відповідає Юрій Колесник, начальник бригади по обслуговуванню ливневої каналізації КП «МШЕД»:

— Колекторам ми приділяємо увагу після кожного дощу. У Полтаві 2138 зливоприймачів. Усі фізично не можна встигнути розчистити одразу. Тому ми займаємося цим за графіком першочерговості. Загалом, є три черги. До першої черги відносяться так звані екстремальні місця, куди потоком води може нагнати багато сміття. Річ йде про ті самі завищені місця, де вода рухається згори вниз і несе у зливоприймач усілякий непотріб. Це, наприклад, район дамби на Великотирнівській, — Половка, 74. Чистимо зливоприймачі й на вулиці Чураївни. Слідкуємо, щоб не був забитим водозабір у районі вулиці Південної.

За словами Юрія Колесника, після вчорашнього дощу заявок від полтавців щодо забитих зливоприймачів не було. Незважаючи на це, комунальники планово розчищають їх від бруду та сміття. Наприклад, зараз ведеться механізована очистка колодязя на перехресті вулиць Садова та Шевченко.

Оголошення
live comments feed...