• Головна
  • Стала відома програма заходів на Сорочинському ярмарку
10:40, 22 серпня 2017 р.

Стала відома програма заходів на Сорочинському ярмарку

Программа культурно-мистецьких заходів на Національному Сорочинському ярмарку 22- 27 серпня 2017 року.

22 серпня (вівторок)

ГОЛОВНИЙ ВХІД
10.45 – зустріч високоповажних гостей.

ГОЛОВНА СЦЕНА
11.00 – 12.00 – урочисте відкриття ярмарку за участю: пісенно-танцювального ансамблю "Полтава" Полтавської обласної філармонії, гоголівських героїв та самого Миколи Гоголя.
12.00 – 12.20 – Відкриття Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" за участю ансамблю народного танцю "Променад" м. Миргород, народного фольклорного ансамблю танцю "Канарейка" (Одеська обл.).
12.20 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" на Національному Сорочинському ярмарку.
15.30 – 16.00 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).
16.00 – 16.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Оберіг" (Київська обл.).
16.30 – 17.00 – Підведення підсумків першого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.
17.00 – 17.30 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).
20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку - гурт "Клей Угрюмого".
21.00 – 22.30 – "Зірки Національного Сорочинського ярмарку" - Народна артистка України Тіна КАРОЛЬ.
22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.
DjSaz(м. Полтава).

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ
- Ярмаркові воли та гоголівські герої;
- Театр на ходулях;
- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;
- Ярмарковий стовп з призами;
- Українські народні забави та гуляння;
- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

ПАНСЬКА САДИБА
12.00 – народне весілля – обрядове дійство.

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК „МЛИН", КОНЦЕРТНІ ПРОГРАМИ:
09.00 – 09.30 – Колективи Новоселівського СБК Полтавського району Полтавської області.
09.30 – 10.30 – Колективи Машівського району Полтавської області.
11.30 – 12.30 – Колективи Зіньківського району Полтавської області.
12.30 – 13.00 – Колективи Степненського СБК Полтавського району Полтавської області.

13.00 – 14.30 – Відкриття фестивалю гумору „Сміємося разом з Гоголем" за участю гумористів України та всіх бажаючих. Фестиваль відкриває сам Микола Гоголь та герої його літературних творів.
14.30 – 15.00 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).
15.00 – 15.15 – Ансамбль "Мелодія" (Сумська обл.).
15.15 – 15.30 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).
15.30 – 16.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).
16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
16.45 – 17.15 – Народний аматорський хор Носівського міського будинку культури (Чернігівська обл.)
17.15 – 17.45 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).
17.45 – 18.15 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Оберіг" (Київська обл.).
18.15 – 18.30 – Тетяна Щербак (м. Київ).
18.30 – 19.30 – "День народження у Сорочинцях" - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 22-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

САДИБА ХІВРІ 
11.30 – 12.00 – Народний фольклорний ансамбль "Жива вода" імені Павла Бакланова.
12.00 – 12.30 – Народний ансамбль української пісні "Веселка" БК КП "ШКЗ" "Імпульс"
м. Шостка (Сумська обл.).
12.30 – 13.00 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).
13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю Глобинського району Полтавської області.
14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських
героїв та ансамблю народного танцю "ПРОМЕНАД" м. Миргород. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
15.00– 15.15 – Народний аматорський хор "Деснянські зорі" (Київська обл.).
15.15– 15.40 – Народний вокальний ансамбль "Сузір`я", вокальний ансамбль "Бабаївські перлини" (Харківська обл.).
15.40– 16.00 – Віталій Крат (Дніпропетровська обл.).
16.00 – 16.30 – Вокальний ансамбль народного співу "Калинонька" (Дніпропетровська обл.).
16.30 – 17.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.). 
17.00 – 18.00 – "Свято САЛА". Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
18.00 – 18.30 – Народний фольклорний ансамбль танцю "Канарейка" (Одеська обл.), народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).
18.30 – 19.00 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).
19.00 – 20.00 – Народний вокальний ансамбль "Сузір`я", вокальний ансамбль "Бабаївські перлини", Вікторія Тішевська, Любов Сердюк, гурт "Сварожичі" (Харківська обл.).

23 серпня (середа)
День Державного прапора України

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК „МЛИН"
10.00 – урочисте підняття Державного прапора України.

ГОЛОВНА СЦЕНА 
10.00 – 12.30 – "Чиста криниця" - обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв. Народний фольклорний ансамбль танцю "Канарейка" (Одеська обл.).
12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" на Національному Сорочинському ярмарку.
15.30 – 16.00 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).
16.00 – 16.30 – Вокальний ансамбль "Яблунька" (Київська обл.).
16.30 – 17.00 – Підведення підсумків другого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.
17.00 – 17.30 – Народний фольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).
20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – переможець 4-го сезону Х-фактора - Олександр ПОРЯДИНСЬКИЙ.
21.00 – 22.30 – "Зірки Національного Сорочинського ярмарку" - Оля ПОЛЯКОВА.
22.30 – Обласний огляд-конкурс "Кращий ді-джей Сорочинського ярмарку".
Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.
DjSaz(м. Полтава).

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ
- Ярмаркові воли та гоголівські герої;
- Ярмарковий стовп з призами;
- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;
- Українські народні забави та гуляння;
- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

Панська садиба
12.00 – народне весілля – обрядове дійство.

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК „МЛИН", КОНЦЕРТНІ ПРОГРАМИ
09.00 – 09.30 – Колективи Великобагачанського району Полтавської обл.
09.30 – 10.30 – Колективи Миргородського району Полтавської області.
10.30 – 11.00 – Колективи Піщанської ОТГ Кременчуцького району Полтавської області.
11.00 – 11.30 – Колективи територіального центру Крюківського району
м. Кременчука Полтавської області.
11.30 – 12.00 – Колективи Пирятинської ОТГ Полтавської області.
12.00 – 12.30 – Колективи Пирятинського району Полтавської області.
12.30 – 13.00 – Колективи Кременчуцького району Полтавської області.
13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ" за участю гумористів України та всіх бажаючих.
14.00 – 14.20 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).
14.20 – 14.50 – Вокальний ансамбль "Яблунька" (Київська обл.).
14.50 – 15.30 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).
15.30 – 16.00 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).
16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ
"Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
16.45 – 17.15 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).
17.15 – 17.45 – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).
17.45 – 18.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).
18.00 – 18.30 – Ансамбль "Мрія", Вікторія Тризна, дует "Слобожанка" (Харківська обл.).
18.30 – 19.30 – "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ" - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 23-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
19.30 – 19.40 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).
19.40 – 20.00 – Народний театр пісні "Злата" (Донецька обл.).

САДИБА ХІВРІ 
09.00 – 09.40 – Гурт "Смоляни", Ольга Євченко, Роман Кизюн (Чернігівська обл.).
09.40 – 10.00 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).
10.00 – 10.30 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).
10.30 – 11.00 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).
11.00 – 11.30 – Народнийфольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).
11.30 – 12.00 – Народнийфольклорний ансамбль "Жива вода"іменіПавла Бакланова.
12.00 – 13.00 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.
13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів Шишацької ОТГ Полтавської області.
14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю
гоголівських героїв та народного фольклорного ансамблю танцю "Канарейка" (Одеська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
15.00 – 15.20 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).
15.20 – 15.30 – Вікторія Филіпенко (Донецька обл.). 
15.30 – 15.45 – Вікторія Васильконова (Донецька обл.). 
15.45 – 16.00 – Народний театр народної пісні "Україночка" (Донецька обл.). 
17.00 – 18.00 – "Дам лиха закаблукам, закаблукам – лиха дам" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
18.00 – 18.10 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).
18.10 – 19.30 – Тетяна Щербак (м. Київ).
19.30 – 20.00 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

24 серпня (четвер)
День незалежності України

ГОЛОВНА СЦЕНА
10.00 – 12.00 – 26 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ. Урочисте привітання від організаторів та гостей ярмарку. Концертна програма за участю лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Володимира Ладивіра та гурту "ЯРИ".
12.00 – 12.30 – Фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" народного творчого аматорського об`єднання "Ветеран" Більмацького районного будинку культури (Запорізька обл.).
12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В.Гоголя та його літературних героїв.
12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості "ЯРМАРИНКА" на Національному Сорочинському ярмарку.
15.30 – 15.40 – Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.).
15.40 – 16.00 – Творчий колектив "Зоряни" (Київська обл.).
16.00 – 16.30 – Аматорський вокальний ансамбль "Орлівщиночка" (Дніпропетровська обл.).
16.30 – 17.00 – Підведення підсумків третього конкурсного дня Фестивалю, нагородження.
17.00 – 17.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Калинонька" (Київська обл.).
20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку - гурт "Шосте Чуття".
21.00 – 22.30 –"Зірки Національного Сорочинського ярмарку" - Народна артистка України Ірина БІЛИК.
22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.
Dj Saz (м. Полтава).

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ
- Ярмаркові воли та гоголівські герої;
- Театр на ходулях;
- Ярмарковий стовп з призами;
- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;
- Українські народні забави та гуляння;
- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

ПАНСЬКА САДИБА
12.00 – народне весілля – обрядове дійство.
18.00 – "Сорочинські вечорниці" за участю фольклорних колективів.

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК „МЛИН"
09.00 – 09.15 – Соліст Олександр Ходак (Дніпропетровська обл.).
09.15 – 09.30 – Народний театр народної пісні "Україночка" (Донецька обл.).
09.30 – 09.40 – Вікторія Филіпенко (Донецька обл.). 
09.40 – 10.00 – Вікторія Васильконова (Донецька обл.). 
10.00 – 10.30 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).
10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.
11.00 – 12.00 – Вистава "Коза-дереза" Полтавського академічного обласного театру ляльок.
12.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ" за участю гумористів України та всіх бажаючих.
14.00 – 14.30 – Вокальний ансамбль народної пісні "Пісенне джерело" (Сумська обл.).
14.30 – 14.45 – Аматорський гурт "Бабоньки" (Сумська обл.).
14.45 – 15.00 – Вокальний дует у складіМарини Губської та Любов Калашник(Київська обл.).
15.00 – 15.30 – "СМАЧНЕ ПИВО РОБИТЬ ДИВО" - розваги від пивного партнера ярмарку.
15.30 – 15.40 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).
15.40 – 16.00 – Народний фольклорний колектив "Надвечір`я", тріо "Криниченька", дует "Намисто" (Запорізька обл.).
16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ
"Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
16.45 – 17.00 – Іван Гончар (Київська обл.).
17.00 – 17.40 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".
17.40 – 18.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.
18.00 – 18.30 – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).
18.30 – 19.30 – "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ" - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 24-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
19.30 – 20.15 – Концертна програма "Пісні Сорочинського ярмарку" за участю: Юлії Діхтяр,
Олександра Ходака. 

САДИБА ХІВРІ 
09.00 – 09.30 – Народний фольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).
09.30 – 10.00 – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).
10.00 – 10.10 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).
10.10 – 10.40 – Народний фольклорний колектив "Надвечір`я", тріо "Криниченька", дует "Намисто" (Запорізька обл.).
10.40 – 11.00 – Вокальний дует у складіМарини Губської та Любов Калашник(Київська обл.).
11.00 – 11.30 – Творчий колектив "Зоряни" (Київська обл.).
11.30 – 12.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Калинонька" (Київська обл.).
12.00 – 12.30 – Аматорський вокальний ансамбль "Орлівщиночка" (Дніпропетровська обл.).
12.30 – 12.45 – Жіноче фольклорне тріо Бобровицького РБК (Чернігівська обл.).
12.45– 13.00 – Концертна програма колективів Полтавського району (Чорноглазівський СБК).
13.00 – 14.00 – Вистава "Коза-дереза" Полтавського академічного обласного театру ляльок.
14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю
гоголівських героїв. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
16.00 – 16.40 – Вистава "На перші гулі" (С. Васильченко) - Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей.
16.40 – 17.00 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл. 
17.00 – 18.00 – "СВЯТО ГАЛУШКИ". Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
18.00 – 18.30 – Фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" народного творчого аматорського об`єднання "Ветеран" Більмацького районного будинку культури (Запорізька обл.).
18.30 – 19.00 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

25 серпня (п´ятниця)

ГОЛОВНА СЦЕНА
10.00 – 12.30 – "ЧИСТА КРИНИЦЯ" – обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв.
12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості "ЯРМАРИНКА" на Національному Сорочинському ярмарку.
15.30 – 15.50 – Народний ансамбль української пісні "Берегиня" (Миколаївська обл.).
15.50 – 16.10 – Солістка Аліна Шпілька (Чернігівська обл.).
16.10 – 16.30 – Народний гурт "Діброва" (Дніпропетровська обл.).
16.30 – 17.00 – Підведення підсумків четвертого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.
17.00 – 17.30 – Хор Ради ветеранів війни та праці "Відродження" ПАТ "ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД" (Дніпропетровська обл.).
17.30 – 18.00 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).
20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – рок-гурт "BARAHTA".
21.00 – 22.30 – "Зірки Національного Сорочинського ярмарку" - гурт "ПАРА НОРМАЛЬНИХ".
22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.
Dj VasSabi (м. Харків).

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ
- Ярмаркові воли та гоголівські герої;
- Ярмарковий стовп з призами;
- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;
- Українські народні забави та гуляння;
- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

ПАНСЬКА САДИБА
12.00 – народне весілля – обрядове дійство. Жіночий вокальний ансамбль "Суляни", народний фольклорний автентичний ансамбль "Криниця" (Черкаська обл.).

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК „МЛИН", КОНЦЕРТНІ ПРОГРАМИ
09.00 – 09.30 – Колективи Великобагачанського району Полтавської обл.
09.30 – 10.00 – Колективи Гребінківського району Полтавської області.
10.00 – 10.30 – Колективи Машівського району Полтавської області.
10.30 – 11.00 – Колективи Карлівського району Полтавської області.
11.00 – 11.30 – Колективи Чутівського району Полтавської області.
11.30 – 12.00 – Колективи Шишацького району Полтавської області.
12.00 – 12.30 – Колективи м. Миргодода Полтавської області.
12.30 – 13.00 – Колективи Степнянського СБК Полтавської області.
13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ" за участю гумористів України та всіх бажаючих.
14.00 – 14.30 – Ансамбль "Калиновий гай" ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" м. Київ.
14.30 – 14.40 – Вокальний гурт "Водограй" (Харківська обл.).
14.40 – 15.00 – Ліна Царук (м. Київ).
15.00 – 15.20 – Жіночий вокальний ансамбль "Суляни" (Черкаська обл.).
15.20 – 15.40 – Народний фольклорний автентичний ансамбль "Криниця" (Черкаська обл.).
15.40 – 16.00 – Аматорський вокальний ансамбль "Світлиця" (Дніпропетровська обл.).
16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ
"Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
16.45 – 17.00 – Фольклорний колектив "Киселяночка" (Харківська обл.).
17.00 – 17.15 – "Народний аматорський колектив" фольклорний ансамбль "Кегичівські піснярки" Кегичівського РБК (Харківська обл.).
17.15 – 17.45 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".
17.45 – 18.00 – Народний фольклорно-автентичний колектив "Родовід" (Черкаська обл.).
18.00 – 18.15 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).
18.15 – 18.30 – Вокальний дует у складі Антоніни Крюкової та Катерини Курілової (Дніпропетровська обл.).
18.30 – 19.30 – "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ" - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 25-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
19.30 – 20.00 – Народний ансамбль української пісні "Злагода" (Дніпропетровська обл.).

САДИБА ХІВРІ 
09.00 – 09.20 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.
09.20 – 10.00 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".
10.00 – 11.00 – Концертна програма колективів Гадяцького району Полтавської області.
11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Заводського МБК №1 Лохвицького району Полтавської області.
11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Заводського МБК №2 Лохвицького району Полтавської області.
12.00 – 12.45 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавської області.
12.45 – 13.15 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.
13.15 – 14.00 – Концертна програма колективів Решетилівського району Полтавської області.
14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських
героїв. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
15.00 – 15.30 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).
15.30 – 16.00 – Народний вокальний ансамбль "Любава", народне вокальне тріо "Лілея" (Дніпропетровська обл.).
16.00 – 16.30 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).
16.30 – 17.00 – Ансамбль народних інструментів "Музики" (Харківська обл.).
17.00 – 18.00 – "Дівоча коса - врода і краса" - конкурсно-ігрова програма. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
18.00 – 18.20 – Солістка Аліна Шпілька (Чернігівська обл.).
18.20 – 18.50 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).
18.50 – 19.00 – Солістка Галина Бондаренко (Харківська обл.).
19.00 – 19.30 – Чоловічий квартет "Слобожанські козаки" (Харківська обл.).
19.30 – 20.00 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

26 серпня (субота)

ГОЛОВНА СЦЕНА
10.00 – 12.00 – "ЧИСТА КРИНИЦЯ" – обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
12.00 – 12.10 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв.
12.10 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості "ЯРМАРИНКА" на Національному Сорочинському ярмарку.
15.30 – 16.00 – Народний ветеранський хор "Наддніпряночка" (Київська обл.).
16.00 – 16.30 – Народний фольклорний ансамбль "Золоте зерно" (Київська обл.).
16.30 – 17.00 – Підведення підсумків п`ятого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.
20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку–гурт "Евшан-Zillya"(м. Харків).
21.00 – 22.30 –"Зірки Національного Сорочинського ярмарку" – "DZIDZIO ("ДЗІДЗЬО").
22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку. Dj Saz (м. Полтава).

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ
- Ярмаркові воли та гоголівські герої;
- Ярмарковий стовп з призами;
- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;
- Українські народні забави та гуляння;
- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

13.00 - 16.00 - III Міжнародний чемпіонат STRONGMAN.

ПАНСЬКА САДИБА
12.00 – народне весілля – обрядове дійство. Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК „МЛИН"
09.00 – 09.20 – Народний ансамбль української пісні "Берегиня" (Миколаївська обл.).
09.20 – 09.50 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).
09.50 – 10.05 – Аматорський вокальний ансамбль "Світлиця" (Дніпропетровська обл.).
10.05 – 10.20 – Народний гурт "Діброва" (Дніпропетровська обл.).
10.20 – 10.40 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).
10.40 – 11.00 – Вокальний колектив "Едельвейс", Марина Животкова (Харківська обл.).
11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Новосанжарського району Полтавської області.
11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Кременчуцького району Полтавської області.
12.00 – 13.00 – Концертна програма колективів Карлівського району Полтавської області.
13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ" за участю гумористів України та всіх бажаючих.
14.00 – 14.20 – Аматорський вокальний ансамбль "Душі криниця" (Дніпропетровська обл.).
14.20 – 14.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Надія" (Дніпропетровська обл.).
14.30 – 15.00 – Народний фольклорний ансамбль "Журавочка" (Дніпропетровська обл.).
15.00 – 15.30 – Народний ансамбль народної пісні "Джерело", народний ансамбль української пісні "Колос" (Дніпропетровська обл.).
15.30 – 16.00 – Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.).
16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
16.45 – 17.00 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).
17.00 – 17.15 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).
17.15 – 17.30 – Народний фольклорний колектив "Рушничок" (Луганська обл.).
17.30 – 17.45 – Ансамбль "Барви" (Дніпропетровська обл.).
17.45 – 18.00 – Дитяче тріо "Щасливі діти" (Дніпропетровська обл.).
18.00 – 18.30 – Тріо "Смерека" (Дніпропетровська обл.).
18.30 – 19.30 – "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ" - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 26-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
19.30 – 20.00 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

САДИБА ХІВРІ 
09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл.
09.30 – 10.00 – Концертна програма колективів Диканського району Полтавської області.
10.00 – 10.30 – Концертна програма колективів Семенівського району Полтавської області.
10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Хорольського району Полтавської області.
11.00 – 11.15 – Вокальний дует у складі Антоніни Крюкової та Катерини Курілової (Дніпропетровська обл.).
11.15 – 11.45 – Народний ансамбль української пісні "Злагода" (Дніпропетровська обл.).
11.45 – 12.15 – Ансамбль "Калиновий гай" ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" (м. Київ).
12.15 – 12.25 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).
12.25 – 12.40 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).
12.40 – 13.00 – Ліна Царук (м. Київ).
13.00 – 14.00 – "СВЯТО МОРОЗИВА" від торгової марки "Белая Бяроза".
14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв, народного ансамблю української пісні "Сусідка" Малопавлівського СБК (Сумська обл.).Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
16.00 – 16.30 – Дитячий фольклорний колектив "Калинята" (Черкаська обл.).
16.30 – 17.00 – Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.), колектив народного спортивного танцю "Дивосвіт" (Одеська обл.).
17.00 – 18.00 – "СВЯТО САЛА". Конкурсно-ігрова програма. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
18.00 – 18.30 – Вокальний ансамбль "Водограй" Мереф`янського МБК (Харківська обл.).
18.00 – 18.45 – Гурт "Резонанс" (Полтавська обл.).
18.45 – 19.00 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).
19.00 – 19.30 – Вокальний ансамбль"Черешеньки" (Харківська обл.).
19.30 – 20.00 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

27 СЕРПНЯ (НЕДІЛЯ)

ГОЛОВНА СЦЕНА
10.00 – 12.00 – "ЧИСТА КРИНИЦЯ" – обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.
12.00 – 13.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.
13.30 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості "ЯРМАРИНКА" на Національному Сорочинському ярмарку.
15.30 – 16.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.
16.30 – 17.00 – Підведення підсумків шостого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.
17.00 – 17.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.
20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – шоу-гурт "БЕССАРАБІЯ" (м. Одеса).
21.00 – ОФІЦІЙНЕ ЗАКРИТТЯ НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ. "Зірки Національного Сорочинського ярмарку" - Олег ВИННИК.

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ
- Ярмаркові воли та гоголівські герої;
- Театр на ходулях;
- Ярмарковий стовп з призами;
- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;
- Українські народні забави та гуляння;
- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

ПАНСЬКА САДИБА
12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК „МЛИН".
09.00 – 09.10 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).
09.10 – 09.20 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).
09.20 – 09.40 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".Дитячий фольклорний колектив "Калинята" (Черкаська обл.).
09.40 – 10.00 – Вокальний ансамбль "Червона калина" (Харківська обл.).
10.00 – 10.30 – Народний ветеранський хор "Наддніпряночка" (Київська обл.).
10.30 – 11.00 – Народний фольклорний ансамбль "Золоте зерно" (Київська обл.).
11.00 – 13.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю з Полтавської області.
13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ" за участю гумористів України та всіх бажаючих.
14.00 – 14.30 – Жіночий вокальний ансамбль "Мальви", солістка Аліна Шершень (Харківська обл.).
14.30 – 15.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" - ансамбль "Співаночка", ансамбль "Flovers" та окремі виконавці (Київська обл.).
15.00 – 15.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" - дитячий фольклорний гурт
"Калита", Катерина Волотка, Марина Цимбал, Аліна Єлагіна (Харківська обл.).
15.30 – 16.00 – Народний фольклорний колектив "Рушничок" (Луганська обл.).
16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ
"Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
16.45 – 17.30 – Фольклорний ансамбль "Берегиня", Вікторія Розторгуєва-Безпала, Вокальний дует "Перлина", Вокальний дует "Червоні маки", Інна Дегтяренко, вокальне тріо фольклорного ансамблю "Берегиня" (Харківська обл.).
17.30 – 18.00 – Вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).
18.00 – 18.30 – Вокальний ансамбль "Струни серця" (Донецька обл.).
18.30 – 19.30 – "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ" - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день народження 27-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.
19.30 – 20.00 –Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.). 

САДИБА ХІВРІ 
09.00 – 09.30 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).
09.30 – 10.00 – Народний ансамбль народної пісні "Джерело", народний ансамбль української пісні "Колос" (Дніпропетровська обл.).
10.00 – 10.45 – Концертна програма колективів Решетилівського району Полтавської області.
10.45 – 11.15 – Концертна програма колективів Лубенського району Полтавської області.
11.15 – 11.45 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавської області.
11.45 – 12.00 – Концертна програма колективів СтепнянськогоСБК Полтавського району Полтавської області.
12.00 – 12.20 –Вокальний колектив "Едельвейс", Марина Животкова (Харківська обл.).
12.20 – 13.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".
13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів Лохвицького району Полтавської області.
14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Колектив народного спортивного танцю "Дивосвіт" (Одеська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
15.00 – 17.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".Концертна програма продюсерського центру "СОНЯШНИК - SUNFLOWER"Благодійного фонду "Фенікс" Харківської області.
17.00 – 18.00 –"СВЯТО ГАРБУЗА" – конкурсно-ігрова програма за участю народного вокального ансамблю "Квітка" (Харківська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 
18.00 – 20.00 – Урочистості з нагоди завершення роботи Національного Сорочинського ярмарку - 2017 та Фестивалю народної творчості за участю Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, фольклорного гурту "СТРИБОЖІ ВНУЦІ" м. Полтава.
Вручення дипломів, подяк, подарунків від керівництва області, Миргородського району, а також організаторів Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок".
Слова подяки та прощання від Миколи Гоголя та його літературних героїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Сорочинскийярмарок
Останні новини
Оголошення
live comments feed...