• Головна
  • Австрійці приїхали до Полтави подивитися на фінансований ними проект (ФОТО)
17:16, 3 серпня 2012 р.

Австрійці приїхали до Полтави подивитися на фінансований ними проект (ФОТО)

Ознайомитися з реалізацією проекту «Забезпечення профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини та покращення перинатальних показників у вагітних з наркотичною залежністю на народжених ними дітей» приїхали на Полтавщину представники Австрійського уряду.

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч голови ОДА Олександра Удовіченка, заступника голови обласної ради Володимира Марченка з першим секретарем Посольства Австрії в Україні паном Йоганнесом Айгнером, представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Рудігером Люхманом та керівником проектів з питань ВІЛ/Снід Тетяною Тарасовою.

«Ми хочемо дати оцінку, як витрачаються кошти австрійських платників податків, та чи дійсно вони досягають тієї цільової аудиторії, яка потребує допомоги», - зазначив пан Айгнер.

За його словами, цей проект хочуть й надалі реалізовувати та розширити у Полтаві. Тому він попросив для супроводження дітей, які народжуються з ВІЛ-статусом залучити якнайбільше різнопланових лікарів-спеціалістів.

Аби проект остаточно не зник після завершення фінансування австрійською стороною, підтримувати його попросили й з місцевого бюджету. Унікальним, як зазначили гості, є те, що на Полтавщині забезпечили 100% профілактику вертикальної передачі від матері до дитини. Рівень передачі інфекції таким шляхом є одним з найнижчих в Україні - 2,5%. У Полтаві його вдалося знизити до 0,1%, тоді як загальнодержавний показник тримається на рівні 5%. За минулий рік в обласному центрі жодна дитина при народженні не отримала ВІЛ від інфікованої матері.

 2

 3

 

Оголошення
live comments feed...