• Головна
  • Прокуратура знайшла порушення прав дітей на відпочинок
14:28, 3 серпня 2012 р.

Прокуратура знайшла порушення прав дітей на відпочинок

Прокуратура Полтавщини перевірила додержання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”. Під час перевірок вони виявили низку порушень вимог зазначеного законодавства.

Зокрема, посадові особи Козельщинської районної ради порушили вимоги ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та не встановили пільги на оплату комунальних послуг та придбання продуктів харчування для районного оздоровчого комплексу  «Старт». Крім того, працівники вказаного закладу у поточному році сплачували кошти за проходження медичного огляду.

Крім цього, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Гадяцької РДА ігнорує вимоги вказаного законодавства в частині  розроблення порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих оздоровчих закладів за рахунок коштів державного бюджету. Окрім цього, у відділі відсутні відомості про дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Для усунення цих порушень закону прокурори районів внесли відповідні подання головам Козельщинської районної ради і Гадяцької районної державної адміністрації. Їх  розглянули, а виявлені порушення усунули.

Також, прокурор Комсомольська приніс протест на рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради «Про організацію відпочинку дітей і підлітків влітку 2012 року», яке суперечить вимогам законодавства  щодо  оздоровлення та відпочинку дітей у частині встановлення періоду оздоровлення дітей терміном 18 днів. Протест прокурора розглянули та задовольнили, - повідомляє старший прокурор прокуратури  області з питань захисту прав і свобод дітей  Світлана Волкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...