15:34, 15 серпня 2017 р.
1 вересня на Полтавщині відкриє свої двері 21 опорна школа
Реформувати середню освіту та створювати опорні школи продовжують на Полтавщині.
Про це зазначила директор департаменту освіти й науки Олена Харченко. Відтак у ході реформи „Нова українська школа” чотири навчальні заклади Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів та Решетилівського району визначені Міністерством освіти і науки пілотними для впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
З 1 вересня в області матимемо двадцять одну опорну школу. У минулому році їх було три. Оптимізували школи у Гребінківському та Семенівському районах. Загалом цього року сядуть за парти майже 128 тисяч учнів.
Олена Харченко, директор департаменту освіти й науки Полтавської ОДА: Що таке оптимізація шкіл? Це не закриття. Оптимізація шкіл – це пошук шляхів до надання якісної освіти.
1 вересня 2017 року очікується функціонування 645 (минулого року – 675) загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності. Зменшення кількості шкіл на 30 одиниць спричинене у першу чергу тим, що 2 школи закрили, 4 призупинили роботу, а 24 – стали філіями опорних шкіл.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:30
Вчора
13:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...