На Полтавщині оголосили високий ступінь пожежної небезпеки

Пожежі на Полтавщині кожного дня завдають значні збитки державі та людям

Погода та людський фактор вносять свої корективи у плани влади та МНС щодо запобігання пожеж. Так 29 липня у селі Маячка Новосанжарського району на відкритій території виникла пожежа. Вогнем знищено 80 га сухостою на луках. Також пожежею знищені 4 дачних будинки, 2 господарчі будівлі, 4 тонни сіна та близько 1,5 тонни соломи укосу 2012 року.

Основною причиною виникнення пожеж є порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки, говорять МНСники. Державна екологічна інспекція у Полтавській області нагадує, що відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, яке призводить до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі передбачена статтею 77 кодексу України про адміністративні правопорушення.

На сьогодні в області зафіксовано 210 пожеж в екосистемах. Підвищеній небезпеці займання сприяє суха та спекотна погода, говорять МНСники.

Загалом зафіксовано 42 лісові пожежі під час яких вигоріло 13,91 га лісової підстилки та 24,5 га верхового лісу. Також зафіксовано 8 загорань на торф`яниках (вигоріло майже 6,5 га торфів)

Управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської облдержадміністрації інформує, що нині в області встановлена висока пожежна небезпека, у деяких районах зафіксовано найвищий клас пожежної небезпеки, тому у регіоні категорично забороняється випалювати суху траву на луках, поблизу торфовищ, спалювати пожнивні рештки на полях. Під час найвищого класу пожежної небезпеки мешканцям та гостям області заборонено відвідувати хвойні ліси.

Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі