• Головна
  • Прокуратура Полтавщини взялася за декларації чиновників
10:10, 2 серпня 2017 р.

Прокуратура Полтавщини взялася за декларації чиновників

Прокуратура Полтавщини взялася за декларації чиновників

Працівники прокуратури Кременчука, після аналізу Єдиного державного реєстру декларацій місцевих чиновників, внесли керівникам органів державної влади та місцевого самоврядування 30 подань, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавщини.

"Найпоширенішими є порушення вимог фінансового контролю – невідображення декларантами об'єктів нерухомості, а також вартості задекларованого майна. Мають місце випадки несвоєчасного подання відповідних декларацій тощо", - розповідає заступник керівника Кременчуцької прокуратури Юлія Ребрик.

За словами прокурора, Кременчуцькому міському голові направлені два подання. В одному з них йдеться про недотримання начальником одного з відділів виконкому Кременчуцької міськради вимог чинного законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів у зв'язку з наявністю у нього корпоративних прав, в іншому – про несвоєчасне подання директором комунального підприємства міста декларації за 2016 рік.

Керівнику Кременчуцької виправної колонії № 69 внесене подання за фактом невжиття начальником одного з відділень цієї установи невідкладних заходів, спрямованих на запобігання одержанню неправомірної вигоди.

"Загалом протягом першого півріччя 2017 року працівники Кременчуцької місцевої прокуратури з метою усунення виявлених порушень внесли керівникам органів державної влади та місцевого самоврядування 30 подань. За результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуті 12 осіб, серед яких один працівник комунального підприємства, один - установи виконання покарань, два поліцейських, вісім посадовців в органах державного контролю міста", - зазначила Юлія Ребрик.

За іншими фактами тривають службові розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#полтава
Оголошення
live comments feed...