Театральний сезон у Полтаві завершився прем'єрою

29 липня «гоголівці» завершили 75-й театральний сезон. На суд глядача вони представили прем’єру вистави «Легенда про Тараса» за мотивами повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба».

Виставу здійснив відомий режисер Олексій Коломійцев. Він є автором музики, лібрето і стенографії. Це «лайт-опера», тобто симбіоз елементів оперети і мюзиклу, поєднання різних музичних напрямків і стилів. Глядачі стали свідками дивовижно-яскравого, співучо-народного динамічного та вражаючого дійства.

Цією оперою Олексій Коломійцев реалізував свою давню мрію: постановку безсмертної гоголівської історії про героїчну боротьбу українського козацтва, про конфлікт між почуттями і обов'язками. У виставі задіяли увесь творчий склад театру. У ролі Тараса Бульби - Народний артист України Василь Голуб. Співавтор стенографії та художник по костюмах - Ірина Кліменченко. Постановку танців здійснила Світлана Мельник. Хорові та вокальні партії підготували В'ячеслав Орищенко на Наталія Зайко. Музичний номер «Зажурилась Україна» вилився сумом не тільки через напади турків і татар минулих століть а й відгукнувся болем у серцях глядачів серед сучасні політичні колізії.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко дав високу оцінку прем'єри «гоголівців» і наголосив на її сучасному звучанні.

Театралів привітав і представник Полтавського земляцтва із Санкт-Петербурга.

Новини Полтавщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі