
12:22, 29 липня 2017 р.
На Полтавщині аграрії зібрали перший мільйон тонн зернових
Полтавські аграрії обмолотили ранні зернові на 75% площі посівів.
Станом на 28 липня на Полтавщині в усіх категоріях господарств намолотили 1 млн 80 тисяч тонн ранніх зернових. З них 788 тисяч тонн – озима пшениця, 75% якої має продовольчі якості. Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА.
Збір ранніх зернових вже закінчили у Великобагачанському районі, завершують у Гребінківському, Диканському, Котелевському, Миргородському, Новосанжарському та Решетилівському районах.
Через несприятливі погодні умови 2017 року урожайність і термін видачі "на гора" першої вагомої кількості зернових гірші, ніж у минулих роках. Це буде однією із причин підвищення цін на хліб нового врожаю.
Нагадаємо, рекордну кількість зернобобових Полтавщина - за всю історію свого землеробства - зібрала у 2011 році (5 мільйонів 29 тисяч тонн).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:00, 13 червня
30
07:09, 6 червня
68
12:00, 13 червня
5
