• Головна
  • Полтавські спортсмени-каратисти вибороли ще 13 медалей на Дефлімпійських іграх
12:06, 27 липня 2017 р.

Полтавські спортсмени-каратисти вибороли ще 13 медалей на Дефлімпійських іграх

В турецькому Самсуні тривають Дефлімпійські Ігри 2017. 26 липня полтавські каратисти вибороли нагороди ще у трьох категоріях.

Полтавка Інна Мажара, яка вже мала «бронзу» у ката і «золото» у куміте, тепер знову виступала у куміте, але у відкритій ваговій категорії. У першому бою Інна за попередженнями виграла у представниці Казахстану Олени Салміної.

У чвертьфіналі полтавка вибила з турніру іранку Сару Адріа (3-1) та туркеню Кадер Ісік (2-0).

У фіналі Інна билася за золото зі співвітчизницею Каріною Янчук. Полтавка поступилася за додатковими показниками і задовольнилася «сріблом».

Інна Мажара з нагородами Дефлімпіади-2017

У командному куміте наша команда посіла перше місце. Командне золото завоювали полтавці Віта Гаврілова, Інна Мажара, Максим Беленок, Олександр та Володимир Махно, Олександр Тритяк.

У командному ката чоловіки завоювали «срібні» медалі, а жінки - «бронзові». У чоловічій українській команді виступали полтавці Олександр Кальник, Владислав Пліш та Олександр Тритяк. У жіночій «бронзовій» команді виступали Тетяна Хиль, Катерина Масло та Інна Мажара.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію