Прокуратура Полтави пояснила чому проводилися обшуки на комунальних підприємствах

У Полтаві проводиться розслідування кримінальної справи за фактом привласнення коштів місцевого бюджету. При цьому нормальна робота комунальних підприємств міста не зривалася, як це повідомлялося у ЗМІ.

Про це УНН повідомили у прес-службі обласної прокуратури. 

"На даний час в провадженні прокуратури міста перебуває кримінальна справа, порушена за фактом розтрати та привласнення коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт із капітального ремонту трубопроводів опалення, водопостачання та водовідведення у приміщеннях житлових будинків, пов’язаних із цим фактами службового підроблення, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України", - повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Згідно повідомлення, слідчими вживаються всі необхідні заходи щодо виявлення приховуваної фінансово-господарської документації, пов’язаної із проведенням та оплатою вищевказаних ремонтних робіт.

"Також повідомляємо, що комп’ютерна техніка, печатки, документи, відсутність яких може поставити під загрозу нормальне функціонування комунальних структур міста, не вилучалися. Розслідування у справі триває", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилася повідомлення про нібито проведення органами прокуратури області заходів, спрямованих на блокування роботи комунальних служб Полтави.

У повідомленнях йшлося про те, що з офісів підприємств вилучається печатки, що перешкоджає нормальному функціонуванню комунальних підприємств міста, а отже загрожує життєдіяльності міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі