За хабар затримано одного з керівників управління податкової міліції Полтавщини

У Полтавській області працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю спільно з регіональним спецпідрозділом викрили у хабарництві заступника начальника Управління податкової міліції Державної податкової служби у Полтавській області.

Податківець систематично вимагав та отримував хабарі від зацікавлених осіб та суб’єктів господарювання, які притягувалися до відповідальності у кримінальних справах, що перебували у його провадженні, повідомляє пресс-лужба ГУБОЗ МВС Україн.

За добрий гонорар корупціонер закривав у відношенні останніх кримінальні справи, змінював кваліфікації злочинів і процесуальний статус «вдячних людей» та, навіть, здійснював подальше «кришування» їх злочинної діяльності.

Так, до правоохоронців звернувся один громадянин із заявою про те, що податківець вимагає у нього хабар у сумі 80 тис. грн. за повернення бухгалтерських та фінансових документів, вилучених в ході досудового слідства у кримінальній справі, по який обвинувачується його батько за ухилення від сплати податків, та закінчення слідства у справі у максимально стислі терміни.

Податківець призначив зустріч у міському парку, де з метою маскування одержання хабара він передав аркуш паперу, на якому був записаний номер мобільного телефону довіреної особи на отримання «мзди».

Знайомий податківця був затриманий на місці призначеної зустрічі «на гарячому» при одержанні грошових коштів в сумі 80  тис. грн.

Вирішення справи через посередника не допоможе посадовцю уникнути покарання. Наразі податківець затриманий та відносно нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Одержання хабара) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Репортер Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі