У полтавських аптеках забракували кожен третій медпрепарат

Працівники полтавської держлікслужби перевірили аптеки та визнали неякісним кожен третій медпрепарат. Такі результати перевірок Державної служби України з лікарських засобів у області озвучив сьогодні на щотижневій нараді в ОДА начальник ГУ охорони здоров’я Віктор Лисак.

Так цьогоріч держлікслужба спільно з прокуратурою перевірила 8 аптек та 1 із СБУ. На аналіз фахівці відібрали 268 лікарських засобів та 33% з них визнали фальсифікатом.

При цьому, як зазначив Віктор Лисак, фальсифікованими називають не лише підроблені ліки, а й препарати, термін придатності яких минув, або ж не оформлені належно документи.

«Фальсифіковані лікарські засоби - це засоби, дійсне найменування або походження яких навмисно приховано. Замість цього неправомірно використано позначення зареєстрованого продукту з його торговельною маркою, упаковкою та іншими ознаками», - повідомив Віктор Лисак.

Він зазначив, що усю інформацію про виявлені  нелегальні медпрепарати полтавці можуть дізнатися на сайті держлікслужби у Полтавській області.

Новини Полтавщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі