У Семенівському районі три свині загинуло від АЧС

Африканська чума свиней продовжує розповзатися Полтавською областю.

Так, до Управління Держпродспоживслужби в Семенівському районі надійшло повідомлення про загибель трьох голів свиней у двох приватних домогосподарствах. У селі Горошино постраждали дві тварини, у селі Мирони – одна.

Відібраний патологічний матеріал направлений до випробувального центру Державного науково-дослідного інституту. За результатами досліджень виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

07 липня проведено засідання районної державної комісії ТЕБ та НС та ДНПК при Семенівській РДА. Відповідно до протоколу засідання подію класифіковано, як НС, пов’язану з ензоотією. Класифікаційна ознака НС захворювання сільськогосподарських та диких тварин на екзотичні та особливо небезпечні інфекційні (карантинні) хвороби: африканська чума свиней (місцевого рівня).

Туші загиблих свиней спалені. Встановлено порядок та контроль переміщення людей, транспорту через зону захисту.

До ліквідації НС залучені 18 працівники управління ветеринарної медицини та три одиниці техніки, двоє працівників ДСНС, а також двоє поліцейських, троє представників сільських рад. Всього 25 осіб, та 5 одиниць техніки.

Нагадаємо, у минулому місяці був спалах АЧС у Гадяцькому районі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов