• Головна
  • Падчерка мера Полтави мовчить про 5 квартир
15:13, 30 червня 2017 р.

Падчерка мера Полтави мовчить про 5 квартир

Громадський рух "Чесно" склав рейтинг депутатів Полтавської міської ради, які володіють найбільшою кількістю нерухомості: всі представники провладної коаліції.

Падчерка мера Полтави мовчить про 5 квартир, фото-1

Підприємець-мільйонер та найбагатший депутат Полтавської міськради Андрій Матковський задекларував 6 нежитлових приміщень, чотири з яких перебувають у спільній власності.

Найбільш суперечливими є два з них. У власності дружини депутата знаходиться 2% від приміщення загальною площею 70 кв м, тобто 1,5 кв м. Сам Матковський взагалі володіє 0,6% від приміщення, площею 115 кв м, тобто 0,69 кв м. Як сталося, що одного з найбільших бізнесменів міста так  стіснили  та як він використовує площу, меншу за квадратний метр, дізнатися не вдалося: телефон депутата вимкнений і вже кілька днів у мережі не з’являється.

Окрім офісних та адміністративних приміщень у власності депутата перебуває квартира в Києві. У Полтаві ж подружжя бізнесменів власного житла не має: у декларації вказана квартира, яку орендує дружина Матковського.

На відміну від свого колеги, далеко не в тісноті живе депутат від "Рідного міста" Олександр Кудацький. У його власності – дві квартири в межах Полтави, площами 87 та 238 кв м, та будинок площею 267 кв м. На питання, як він користується всіма цими житловими площами, депутат відповідає: 

– Це дружини. Це на дружину оформлено. Це не моє.

Окрім нерухомості в Полтаві, у Кудацького ще є квартира в Києві.

– Якби ви бачили, зараз я їду по проспекту Кіквідзе. Щоб економити кошти акціонерів, я проживаю в цій квартирі, коли у відрядженні. А так у мене навчалася донька в Києві, вона проживала в цій квартирі, – пояснює Олександр Кудацький, навіщо йому потрібна квартира у столиці.

Депутатка від "Совісті України" Ірина Климко, котра доводиться падчеркою чинному меру Олександру Мамаю, володіє п’ятьма квартирами та будинком. Спілкуватися з журналістами Громадського руху ЧЕСНО жінка традиційно відмовилася і поклала слухавку, перш ніж журналісти встигли щось їй сказати.

Четвертим у списку найбільших власників нерухомості йде підприємець Григорій Сахно. У його власності – дві квартири, загальною площею 244,5 кв м, та три нежитлові приміщення, у яких розміщені кафе депутата. 

– Це "Полтавська здоба", якщо ви знаєте, "Полтавські страви", кафе "Верітас" на Героїв Сталінграду, – розповідає депутат про свою нерухомість.

Григорій Сахно також наголосив, що все своє майно він придбав ще до того, як став депутатом та зазначив, що на другу каденцію пішов не за власним бажанням, а на прохання чинного мера:

– Я на другий термін не хотів іти, просто із-за того токо, що Мамай… Я знаю його більше 20 років. Він мене виручав часто, я його. Він каже: "Ну давайте ще!" І тому я пішов. А воно мені вобще… як зайцеві стоп-сигнал.

Замикає п’ятірку депутатів з найбільшими площами нерухомого майна ще один підприємець Дмитро Петров. У його власності, окрім трьох квартир та будинку, є 13 нежитлових приміщень: магазини, кіоски, павільйони та офіси.

Ліліана Бєлашова хоч і не потрапила до п’ятірки, але за площами своїх будинків вона перевершила усіх колег.

Наразі депутатка будує два житлові будинки площами 500 та 1500 кв м. І це при тому, що в неї вже є два будинки.

П’ятеро депутатів Полтавської міськради не задекларували навіть орендованого житла. Родина Костенка з чотирьох чоловік живе в кімнаті 16 квадратів. А Глазов "жив, живе і житиме в гуртожитку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Падчерка #мер #Полтава #статки #нерухомість #автівки #5квартир
Оголошення
live comments feed...