«Полтавафарм» просять контролювати, щоб ліки були доступними

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль провів робочу зустріч з директором Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» Наталією Стецюк, на якій.обговорили питання покращення задоволення потреб населення та лікувально-профілактичних закладів області в доступних та якісних лікарських засобах.

"Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича вимагають від фармацевтичних підприємств нової якості роботи, у тому числі й щодо забезпечення соціально вразливих верств населення якісними і доступними ліками. ПОКП «Полтавафарм» - єдине в області підприємство, що надає повний спектр фармацевтичних послуг", - зазначив Олеквсандр Коваль..

Зазначалося, що підприємство «Полтавафарм» - соціально спрямоване. Елементами його соціальної відповідальності визначені: пільгове забезпечення інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, пенсіонерів, громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС; забезпечення громадян наркотичними лікарськими засобами, психотропними речовинами та прекурсорами; власне виготовлення лікарських засобів. Заступник голови облдержадміністрації Олександр КОВАЛЬ дав доручення керівнику обласного підприємства «Полтавафарм» тримати на особистому контролі питання забезпечення потреб населення та лікувально-профілактичних закладів області в доступними та якісними лікарських засобах, повідомляє сайт Полтавської ОДА.

Новини Полтавщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі