• Головна
  • Як вибрати хорошу стоматологію в Дарницькому районі?
Реклама
14:09, 15 червня 2017 р.

Як вибрати хорошу стоматологію в Дарницькому районі?

Реклама

Вибираючи стоматологію, пацієнт орієнтується, перш за все, на хорошого фахівця. Що ж, це вірно. Але перед тим як знайти «свого» стоматолога, треба відшукати клініку, в якій він «ховається», немов туз в колоді карт.

Численні опитування показали, що люди з середнім достатком при пошуку гарної стоматології керуються такими міркуваннями (по спадаючій значимості):

1. вартість послуг стоматології,

2. місцезнаходження клініки,

3. якість стоматологічних послуг.

У заможних же людей, яких дуже багато проживає в Дарницькому районі, прямо протилежні орієнтири, їм важливий в першу чергу якісний результат, а ціна і місце розташування не мають істотного значення.

А ось рекомендації публічних людей або просто друзів і знайомих є вирішальним аргументом для всіх респондентів. Як же все-таки вибрати хорошу стоматологію?

Вартість послуг з використанням рекламних знижки клінік.

Для залучення пацієнтів стоматологічних клінік використовують всілякі маркетингові ходи. Багато заявляють про «найнижчих» цінах і додаткові знижки. «Бійтеся данайців, що дари приносять», - так би, напевно, сказав Вергілій з цього приводу. Ніхто не працює собі в збиток, тому тут можливі два варіанти:

1. Це не рекламний трюк, ціни дійсно низькі, але і якість лікування (матеріали і сама робота) на тому ж рівні.

2. Це лукавство, і вартість, така ж, як у конкурентів, при цьому не факт, що вона відповідають якості матеріалів і кваліфікації фахівців.

Вивчайте прайс-листи кожної установи, яка Вам сподобалося. «Скупий платить двічі, - кажуть фахівці українсько-американської мережі DDclinic, одна з стоматологий в Дарницькому районі, - швидке лікування в« дешевої »стоматології призведе Вас дуже скоро до повторного лікування тих же самих зубів».

Де розташована стоматологія

Природно, ми згадуємо про стоматолога найчастіше, коли нас долає зубний біль. Ми напружуємо пам'ять: де знаходиться найближча стоматологія ?! Перше, що спадає на думку - це районна поліклініка з її чергами і ескулапами-мізантроп, чиїх імен ми не пам'ятаємо і не знаємо їх кваліфікації. Кого-то верне від такої ностальгічною картини, і він поспішає в стоматологічний кабінет, розташований на першому поверсі сусіднього будинку - таких в Дарницькому районі теж дуже багато. Подібна «стоматологічна географія», можливо, хороша, коли терпіти вже несила. Але результат такого лікування - схожий на гру в рулетку. Втім, важко дорікати людини в необачності, коли зубний біль розриває йому мозок ...

Як розпізнати хорошу стоматологію?

Відвідайте обрану стоматологію кілька разів і зберіть побільше інформації - дуже багато відгуків можна знайти в Інтернеті, на незалежних сайтах і форумах. Вивчіть її оснащеність. Наприклад, чи має вона томограф останньої моделі, адже діагностичні можливості дуже важливі. Який арсенал установи в області моделювання і відновлення зубів, чи вміє персонал користуватися цим обладнанням або воно коштує там «для краси». Штат клініки складається з вузькопрофільних фахівців або «універсалів». Який професійний стаж лікарів, проходили вони стажування за кордоном, чи є у них вчені ступені і наукові роботи. Якщо терапевт працює за сумісництвом ще й гігієністом, то це вже недобре. Ще один з козирів хорошою клініки - власна зуботехнічна лабораторія. Ліцензії, сертифікати - це само собою зрозуміле.

 Озброюйтеся знаннями! І бережіть зуби змолоду!

Оголошення
live comments feed...