Леся Оробець у Полтаві розповіла про справжню суть веб-камер

Встановлення нових веб-камер в кожній виборчій дільниці на виборах до українського парламенту 28 жовтня ніяк не пов’язано із прозорістю народного волевиявлення. Про це сьогодні заявила народний депутат України, представник Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Леся Оробець.

— У нас нещодавно відбулося ЗНО, де встановили веб-камери. Здавалося б країна має вдосталь цих камер, але виявляється, що вони вже подряпалися, а тому необхідно купувати ще новіші. Розпиляти гроші — це святе. З іншого боку, і про це нас попередили правозахисники із Росії, це все створено для відводу очей західних спостерігачів. Транслювання веб-камер у Росії завершилося рівно в 20:00, і коли затребували копію запису, результати з дільниці вже направили до ЦВК. Тому справжня суть цієї ініціативи влади — це відмивання грошей та намагання замуляти очі західних спостерігачів, — відповіла народний депутат.

Хоча опозиція розраховує не лише на західних спостерігачів, тож активно готує власних, щоб на кожному окрузі був хоча б один представник від опозиції.

Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі