Полтавські тролейбусники підрахували пільговиків

КП «Полтаваелектроавтотранс» провело статистичне дослідження щодо кількості пільгових пасажирів у тролейбусах.

Кілька днів тому в Полтавських тролейбусах можна було спостерігати, як усім пенсіонерам та пільговикам кондуктори роздають старі талончики із написом «35 копійок».  З’ясувалося, що квитки роздавалися впродовж одного дня, це потрібно було для статистичного дослідження КП «Полтаваелектроавтотранс». Про це розповів керівник прес-служби Полтавської міської ради Ігор Дудка.

— Статистичне дослідження проводиться кожного року. Воно має на меті визначити кількість пасажирів пільгових категорії, і тих, хто сплачує за проїзд, — говорить Ігор Станіславович. — Ці дані допоможуть тролейбусникам у вирішенні своїх фінансових питань.

Не секрет, що КП «Полтаваелектроавтотранс» давно став у місті основним перевізником пільговиків, тобто тих, хто користується правом на безкоштовний проїзд. Згідно наших джерел в Полтаві на одного платного пасажира припадає чотири пільговика. Тому кінці з кінцями тролейбусники зводять лише завдяки відповідним дотаціям із держбюджету. Міська влада також виділяє немалі кошти на оновлення транспортного парку підприємства.

Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі