• Головна
  • Дорожники перевірили якість укладеного асфальту Полтавщини
18:06, 27 червня 2017 р.

Дорожники перевірили якість укладеного асфальту Полтавщини

Дорожники  перевірили якість укладеного асфальту Полтавщини

Лабораторія з контролю виробництва Служби автомобільних доріг (САД)  в Полтавській області  провела контрольякості матеріалів, що застосовуються при проведенні ремонтів на автомобільних дорогах області.

У Службі автодоріг Полтавщини для контролю за якістю матеріалів, які використовуються під час ремонтів, і робіт, що проводяться на дорогах, працює лабораторія з контролю якості виробництва, зазначили в САД.

- Фахівці лабораторії займаються випробування різноманітних матеріалів: асфальтобетону, бетону, щебеню, ґрунту, емульсії, бітуму. Для цього виїжджають безпоспредньо на дорогу, на якій проводяться роботи. Беруть проби і далі їх досліджують в лабораторії, - пояснює процес дослідження заступник начальника Служби Анатолій Мягкохліб.

У лабораторних умовах асфальтобетон розігрівається до температури, максимально наближеної до заводської - 150-160°С і проводяться дослідження. Далі робляться висновки на відповідність матеріалу нормативним документам. На основі результатів досліджень Служба автодоріг приймає рішення: чи якісно підрядник виконав роботи і чи оплачуватимуться вони замовником. В разі виявлення недоліків – підрядник за власний кошти змушений буде їх усунути.

#Дорожники #якість #асфальт
Оголошення
live comments feed...