• Головна
  • Компенсацію на придбання житла отримають 13 родин бійців АТО з Полтавщини
15:29, 25 червня 2017 р.

Компенсацію на придбання житла отримають 13 родин бійців АТО з Полтавщини

Завдяки субвенції з державного бюджету більше 13 сімей загиблих учасників АТО отримають кошти на поліпшення житлових умов, повідомили в департаменті соціального захисту Полтавської ОДА.

"Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження "Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю I-II групи, та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік". Згідно з ним, Полтавська область отримає субвенцію в розмірі 8 мільйонів 996 тисяч гривень", — повідомили в департаменті.

Розподіл коштів буде здійснено з урахуванням черговості постановки на квартирний облік та категорій отримувачів грошової компенсації для членів сімей загиблих учасників АТО.

#АТО #житло #компенсація #родини
Оголошення
live comments feed...