• Головна
  • У Полтаві більше року руйнуються узбіччя кам’янки: винні харків’яни?
10:27, 24 червня 2017 р.

У Полтаві більше року руйнуються узбіччя кам’янки: винні харків’яни?

У Полтаві більше року руйнуються узбіччя кам’янки: винні харків’яни?

У Полтаві влада тривалий час не може навести порядок вздовж проїжджої частини кам’янки, на вулиці Небесної Сотні.

Полтавець Вадим Дудник намагається знайти винних і примусити їх усунути недоліки благоустрою. Він пише листи до Інспекції по благоустрою та управління житлово-комунального господарства Полтави. Активіст прислав до редакції 0532.ua відповіді чиновників на свої листи з приводу проблемної кам’янки. Але, станом на сьогодні, ці документи можна вважати відписками. Свідчення цьому – свіжі фото вулиці із бруківкою.

Цікава деталь: хто ж саме має відповісти за "усунення недоліків"? Інспектори з благоустрою називають ТОВ "МБЦ", а управління ЖКГ - ПАТ "УМБ №23".

Кілька слів про згадані підприємства. Харківське ПАТ "УМБ №23" прославилося тим, що стало фігурантом більше ніж 100 судових справ щодо махінацій та несплати податків. Але полтавська влада тривалий час наймала саме харків'ян для утримання вулиць обласного центру. Робили вони це, м'яко кажучи, погано. У цьому році управління ЖКГ уклало договір з іншою фірмою, ТОВ "МБЦ" ("Механізований будівельний центр"). Як вони будуть прибирати наші вулиці - побачимо. Але, варто зазначити, робітники цього товариства... теж харків'яни.

#Полтава #кам'янка #ремонт #утримання #дорога #УМБ-23
Оголошення
live comments feed...