• Головна
  • У Полтаві відкрився сервісний центр МВС
10:30, 23 червня 2017 р.

У Полтаві відкрився сервісний центр МВС

У Полтаві відкрився сервісний центр МВС

У Полтаві сьогодні за адресою вул. Європейська, 164  урочисто відкривався центральний сервісний центр Полтавщини Міністерства внутрішніх справ №5341.

З цього приводу до Полтави завітали міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов. Посадовці і відкрили новий сервісний центр МВС у Полтаві, нагородили кращих поліцейських та вручили 50 сертифікатів на квартири.

 Це буде поки що перший і центральний центр МВС в Полтавській області, пише Рoltava365.com

Серед послуг нового Центру МВС — комплекс заходів державної реєстрації, перереєстрації й зняття з обліку транспортних засобів, видача свідчень про реєстрацію транспортного засобу, тимчасові реєстраційні талони й номерні знаки.

Крім того, у центрі здійснюється прийом іспитів на право водіння, внесення в Єдиний державний реєстр МВС інформації про накладення й зняття обмежень відносно транспортних засобів, а також розгляд звернень громадян.

У центрі МВС вестимуть постійну відеофіксацію та контроль за роботою центру.
Номери на ТЗ — згідно з електронною чергою, в автоматичному порядку. Але "круті" номери, з подвоєними цифрами чи буквами, за бажанням автовласників, оформлять за додаткову оплату, відповідно до прейскуранту цін.

Згодом планується відкриття аналогічного центру послуг МВС Кременчуці.

Зазначимо, що в центрі МВС не буде  поліцейських, а працюватимуть цивільні. 

Додамо, що діяльність МРЕВів припинилася в 2015 році, і до цього моменту ці послуги були  в режимі реформування. 

#Аваков #Турчинов #центрМВС
Оголошення
live comments feed...