Через податківця з Полтавщини Україна не отримала майже 3 млн. грн.

Внаслідок службової недбалості податкового ревізора-інспектора з Полтавщини держава не отримала 2,8 млн. грн.

Недбалість у роботі полтавського податківця призвела до того, що до бюджету України не надійшло 2,8 млн. грн. Прокуратура Кременчука направила проти неї до суду кримінальну справу за частиною 2 статті 367 ККУ (службова недбалість).

Так, державний податковий ревізор-інспектор одного з відділів державної податкової інспекції Кременчуцької ОДПІ не внесла до електронних карток особових рахунків платників податків інформацію про борг одного з кременчуцьких товариств. Податковий борг останнього склав 2,8 млн. грн. За словами Ростислава Яроцького, заступника начальника відділу прокуратури Полтавської області, таким чином, через недбале ставлення податківця до виконання своїх службових обов’язків ревізор-інспектор не провела позовну роботу по стягненню заборгованості. Через це до держбюджету не надійшло 2,8 млн. грн.

Під час розслідування справи податкова інспекція заявила позов до згаданого товариства, який на даний час задоволено судом та звернуто до виконання. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі