Майже 30% районів Полтавщини залишилося без електропостачання

Буревій у ніч з 16 на 17 липня знеструмив майже третину районів Полтавської області

Внаслідок учорашнього грозового фронту в Україні постраждало 10 областей. Так, через зливи і пориви вітру спрацювали системи захисту ліній електропередач. Як наслідок — знеструмлено 409 населених пунктів україни.

Найбільше населених пунктів без електропостачання зараз знаходиться у Черкаській області — їх 151. Ще 96 населених пунктів знеструмлено в Одеській області, 76 — на Київщині, 33 — на Миколаївщині. Решта — в Кіровоградській, Закарпатській, Львівській, Дніпропетровській та Волинській областях. Про це повідомили в ТУ МНС України в Полтавській області.

Що стосується нашого регіону, через несприятливі погодні умови на Полтавщині постраждало 7 районів. Це — Гадяцький, Зіньківський, Кобеляцький, Миргородський, Хорольський, Кременчуцький та Котелевський райони. У 47 населених пунктів відключене електропостачання.

До речі, від буревію 15 липня також постраждало 7 районів нашого регіону. Тоді від електропостачання відключили 34 населених пункти.

На даний момент найбільше полтавських населених пунктів без електропостачання знаходиться у Миргородському (15) та в Кобеляцькому районах (13). Знеструмлено і 9 населених пунктів у Гадяцькому районі, 2 — у Зіньківському районі, 5 — у Кременчуцькому районі, 3 — в Котелевському та інших районах.

На даний момент тривають роботи по відновленню електропостачання у вище окреслених населених пунктах. Коли наслідки буревію будуть остаточно ліквідовані, поки що не відомо. До відновлення енергопостачання залучено бригади обленерго.

Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі