Полтавські велотуристи-альпіністи побували на Арараті (ФОТО)

Велопохід 6-ї категорії складності навколо високогірного озера Ван зі сходженням на Арарат на території Східної Туреччини здійснили полтавські велосипедисти.

4 велотуристи-альпіністи Володимир Попов, Сергій Каплонський з Комсомольська, Максим Аладьїн з Полтави та Андрій Нечипоренко з Харкова піднялися на висоту 4,2 тис м, - повідомили у прес-службі міської ради Кременчука.

Торік ця ж група підкорила найвищу гору Європи - Ельбрус. Одразу ж після повернення з Північного Кавказу (Росія) у команди з'явилася ідея щодо Арарату.

Під час вело походу спортсмени проїхали на велосипедах 900 км, пройшли 350 км по бездоріжжю гірськими стежками і перевалами та  «набрали» 15 тис. м висоти. Володимир  Попов виконав норматив майстра спорту міжнародного класу зі спортивного туризму, а  інші члени групи зробили необхідний крок вперед до виконання нормативів на отримання звання майстра спорту зі спортивного туризму.

Група домовилася про участь наших спортсменів  3-х вікових груп у регіональному чемпіонаті Східної Туреччини з тріатлону у місті Татвані. Проживання і харчування тріатлоністів з Комсомольська турки згодилися оплатити самі.

Полтавські велотуристи-альпіністи побували на Арараті (ФОТО), фото-1

 2

 1

 

Новини Полтавщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі