• Головна
  • Полтавця засудили за жорстоке вбивство матері
12:03, 14 червня 2017 р.

Полтавця засудили за жорстоке вбивство матері

Полтавця засудили за жорстоке вбивство матері

Полтавець забив до смерті свою стареньку матір та отримав за це дев'ять років позбавлення волі.

Ще наприкінці минулого року, 21 грудня, на вулиці Баленка в Полтаві сталося жорстоке вбивство літньої жінки — її забив до смерті рідний син.

 7 червня Київський районний суд виніс чоловіку вирок — дев'ять років позбавлення волі.

У стані алкогольного сп'яніння чоловік почав бити кулаками матір.

"Намагаючись врятувати своє життя та здоров'я, сидячи на підлозі, жінка вилізла з квартири у під'їзд та сходами спустилася з п'ятого на третій поверх, де знаходилася деякий час на сходинковому майданчику між квартирами, кликала на допомогу... Близько 17:15 обвинувачений вийшов із квартири у під'їзд та, спустившись на третій поверх, схопив потерпілу руками за одяг, після чого почав тягти сходами до квартири. Унаслідок цього остання вдарялася поверхнею спини та сідниць об сходи", – йдеться в ухвалі суду, що розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Те, що відбулось у під'їзді, зафіксувала й камера відеоспостереження, яка розміщувалася між поверхами.

Вона зафіксувала, як обвинувачений вийшов із квартири, спустився на сходинковий майданчик між п'ятим та четвертим поверхом та витер ганчіркою підлогу. На змиві сходів, вилученому слідчими, знайшли кров людини, яка, згідно з висновком експертів, могла належати потерпілій.

Затягнувши свою матір до квартири, чоловік продовжив завдавати їй численних ударів кулаками в ділянки обличчя, тулубу та верхніх кінцівок.

Наступного дня, в період часу з 4:00 до 6:00, жінка померла в результаті отриманих тілесних ушкоджень у вигляді черепно-мозкової травми з крововиливами під оболонки та в речовину головного мозку.

У судовому засіданні чоловік свою вину у пред'явленому обвинуваченні не визнав.

"Стверджує, що завдав своїй матері лише один удар долонею по обличчю та більше ніяких ушкоджень не завдавав. З приводу виявлених на тілі потерпілої тілесних ушкоджень вважає, що вона могла нанести їх собі сама", – йдеться в матеріалах справи.

Обвинувачений пояснив, що тривалий час проживав разом із матір'ю, яка погано пересувалася через похилий вік та за якою він доглядав.

За час спільного проживання між ними склалися неприязні стосунки та постійно виникали сварки на побутовому ґрунті.

Того вечора він побачив, що матері немає в квартирі та вийшов у під'їзд її шукати, оскільки подібні випадки вже траплялися. У під'їзді обвинувачений побачив матір із заплющеними очима. За його словами, він вдарив її по обличчю, бо думав, що вона прикидається.

А затягнувши додому, поклав на ліжко та намагався привести до тями, але в нього нічого не вийшло.

Чоловік одягнувся та пішов з дому, при цьому "швидку допомогу" та поліцію не викликав.

Після цього він зайшов до аптеки, придбав лікарський засіб на спиртовій основі, вжив, і в стані алкогольного сп'яніння пішов додому до своєї колишньої дружини, де знаходився її син. У нього обвинувачений взяв телефон та подзвонив колишній дружині, аби повідомити, що його матір померла.

Рідна сестра загиблої повідомила, що жінка скаржилася на сина та говорила, що він її душить.

Дізнавшись від колишньої дружини обвинуваченого, що з її сестрою могло щось статися, вона разом зі своїм сином поїхала до квартири. Там вони виявили тіло вбитої і викликали поліцію.

Сусіди жінки також вказали на те, що вона скаржилася на сина через погане поводження з нею, коли він був у стані алкогольного сп'яніння.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, що спричинило смерть потерпілого). Вирок набере законної сили, якщо не буде оскаржений до Апеляційного суду Полтавської області протягом 30 діб з моменту його проголошення.

#смерть #вирок #вбивство #син #матір
Оголошення
live comments feed...