• Головна
  • Полтавці візьмуть участь у гей-параді
13:18, 14 червня 2017 р.

Полтавці візьмуть участь у гей-параді

Полтавці візьмуть участь у гей-параді

Полтавці долучаться до так званого Маршу рівності, який пройде у столиці України 18 червня.

“Днями мені закидали, що Марш рівності — це те саме, що й гей-парад, що це не на часі, що „та хто їх дискримінує“, „хай роблять, що хочуть, аби ніхто не бачив“, „їхні права ніхто не порушує“, „у нас і так рівні права, чому вони вимагають собі особливих“. Тому я завжди наводжу приклади про те, що одностатеві пари не тільки не можуть узаконити свої стосунки, а й не можуть вільно розпоряджатися спільним майном, приймати рішення щодо здоров’я, навіть бути присутнім в реанімації в останню хвилину життя”, — розповів полтавський учасник акції Віталій.

Він особисто знає багатьох земляків, які долучаться до Маршу рівності, проте впевнений, що їх буде набагато більше.

Зараз вони боїться заявляти про свою позицію відкрито. За словами Віталія, це не лише представники ЛГБТ-спільноти, а й просто толерантні люди, які виступають проти будь-яких форм дискримінації.

“Марш рівності — це не про секс. Це про ті звичні права і свободи, до яких ми звикли як до буденності, і які недоступні понад 100 тисячам сімей в Україні та ще більшій кількості одиноких людей”, — додав Віталій.

Марш рівності — хода, що проводиться у Києві наприкінці травня або на початку червня у межах міжнародного форуму на підтримку прав ЛГБТ-спільноти України “КиївПрайд”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавці #участь #рівність #гей-парад
Оголошення
live comments feed...